relaxační a wellness pobyty

Praha

Také hlavní město Praha může poskytnout nevšední wellness zážitek.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Praha

Rodinný výlet do Prahy

3 dny / 2 noci / polopenze
Užijte si s rodinou Prahu a ukažte dětem její krásny. Ubytovat se můžete v hotelu Olšanka s polopenzí a každý den využít hotelový bazén a saunu.

Cena zahrnuje

Romantické dny v Praze

3 dny / 2 noci / polopenze
Přijeďte do české metropole na romantický pobyt. Kromě poznávání Prahy si užijete také večeři při svíčkách a volný vstup do hotelového bazénu, saunového světa a posilovny.

Cena zahrnuje

Praha intenzivně a luxusně

3 dny / 2 noci / snídaně
Poznejte Prahu během třídenního pobytu v luxusním hotelu na pražském Smíchově.

Cena zahrnuje

Wellness dny v Praze

4 dny / 3 noci / snídaně
Chcete poznat krásy Prahy? Nabízíme vám čtyřdenní pobyt v hotelu Olšanka se snídaní. Navíc každý den máte volný vstup do hotelového bazénu, saunového světa a posilovny.

Cena zahrnuje

Kouzelné dny v Praze

4 dny / 3 noci / snídaně
Nenechte si ujít jedinečné zážitky luxusního prostředí Hotelu HN Prague City s neopakovatelnými výhledy na Prahu a Betramku. V ceně pobytu i 3-denní jízdenka na MHD.

Cena zahrnuje

Podzimní Praha

3 dny / 2 noci / snídaně
Poznejte krásy hlavního města v podzimních měsících. Nabízíme ubytování v hotelu NH Prague City se snídaní a volným vstupem do sauny, fitness. Jako bonus dostanete jednodenní jízdenku na městskou dopravu.

Cena zahrnuje

Praha

Kdo by si nechtěl udělat volno na Matičku Prahu, nemyslet na práci, jen tak se procházet historickým centrem, užít si nevšední kulturní nebo kulinářský zážitek a poznat Prahu z jiného úhlu pohledu! To vše můžete mít a k tomu si můžete dopřát relaxaci a wellness v luxusním prostředí známého Aquapalace Hotel Praque v Praze - Čestlicích. Zde najdete svůj klid a uvolnění, neboť kromě návštěvy Aquaparku či Saunového světa si můžete vybrat z wellness programů, které obsahují služby jedinečného Spa a Wellness centra. Přijeďte do Matičky Prahy a užijte si přitom wellness!

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0