Wellness pobyty - Poděbrady

Hotel Libenský****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Balneo
Bazén
restaurace
recepce

VYBAVENÍ POKOJE

Koupelna_WC
TV

Poloha:

hotel leží ve středu lázeňské kolonády přímo naproti květinovým hodinám. Tento objekt tak patří díky své poloze k nejvyhledávanějším hotelům v Poděbradech.

Popis hotelu:

Hotel prošel náročnou rekonstrukcí a od června 2015 je opět ozdobou lázeňské kolonády. Součástí hotelu je recepce s nonstop provozem (směnárna, prodej drobných předmětů), atriem, kavárnou, 2 restauracemi a letní terasou.Celková kapacita hotelu je 217 lůžek ve 138 pokojích.Hotel disponuje vlastním balneoprovozem, spojovací chodbou se dostanete do bazénu sousedního lázeňského hotelu Zimní lázně. V objektu se nachází i solná jeskyně k možnosti využití hotelovým hostům i veřejnosti. Celý hotel je nekuřácký.

Vybavení pokoje:

Všechny pokoje jsou standardně vybaveny koupenou (sprcha, WC), telefonem, SAT-TV, ledničkou.

Stravování:

v hotelové restauraci, snídaně – bufet, obědy a večeře výběr z menu.Léčebné procedury poskytované hotelem: Hotel disponuje vlastním balneoprovozem, kvalitně vybavenou elektroléčbou a rehabilitací včetně tréninkové ergometrie. Nachází se zde stálá služba sester a pohotovostní služba lékaře, přímo v hotelu jsou ordinace ošetřujících lékařů a další odborné vyšetřovny (EKG, diagnostická ergometrie, doppler a další). Součástí je i místnost pro oxygenoterapii.

Poznámka:

Pobyt domácích zvířat je možný po předchozí domluvě za poplatek 150 Kč/noc.Hotel má vlastní parkoviště.

Poděbrady - Hotel Bellevue Tlapák - Lázně na 4 dny
Poděbrady

Lázně na 4 dny

4 dny / 3 noci
polopenze

 

od 4 890 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2