Wellness pobyty - Poděbrady

Dependance Felicitas***

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
internet / Wi-Fi
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

internet / Wi-Fi
TV
pokojový trezor
koupelna / WC
vysoušeč vlasů

Poloha:

leží přímo na lázeňské kolonádě naproti Spa hotelu Felicitas (ca 15 m) .

Popis lázeňské dependance:

Dvoupodlažní budova po celkové rekonstrukci, k dispozici je výtah. Služby recepce zajišťuje Spa hotel Felicitas, kde se také nachází .moderní lázeňsko-rehabilitační centrum s bazénem (12,5x5,5m), Saunový minisvět (finská sauna, parní kabina, bio sauna, Kneippův chodníček) a nově rekonstruované wellness centrum (kosmetika, relaxační zóna, měděná koupel, 3 masérny).

Vybavení pokoje:

celkem 18 komfortně zařízených pokojů po rekonstrukci ( 6 dvoulůžkových pokojů a 12 jednolůžkových pokojů) je vybaveno chladničkou, TV, rádiem, telefonem, fénem, trezorem a koupelnou se sprchovým koutem. V pokojích je WIFI zdarma.

Stravování:

poskytováno v restauraci protějšího Spa hotelu Felicitas. Snídaně a večeře formou bufetu (možnost dietní stravy), resp. viz popis u jednotlivých programů.Oběd tříchodové menu + salátový bufet - výběr z více variant 1 den předem.

Léčebné procedury poskytované Spa hotelem Felicitas:

lázeňsko-rehabilitační centrum se zabývá léčbou srdečních a cévních chorob a nemocí pohybového ústrojí a diabetes: procedury vodoléčebné (přírodní uhličité, perličkové, přísadové, vířivé a aromatické koupele, podvodní masáže, hydrojet, bazén), masáže (klasické, reflexní, lymfodrenážní, aroma, baňkování), masážní vodní lůžko hydrojet, zábaly (parafinové, rašelinové), elektroléčba (magnetoterapie, laser, rebox, diadynamik, endomed, solux, biolampa, ultrazvuk atd.), plynové injekce, inhalace, oxygenoterapie, léčebná rehabilitace (skupinová, individuální, s míčem, v bazénu), pitná kúra.

Poznámka:

Parkování - venkovní před hotelem (za poplatek) a v podzemní garáži Spa hotelu Felicitas (za poplatek). Pobyt domácích zvířat je možný na vyžádání (za poplatek).

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0