Wellness pobyty - Plzeň

Pilsen Beer Spa & Wellness Hotel Purkmistr****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Domácí_mazlíčci_povoleni
Internet_WiFi
restaurace
sauna
Výtah
recepce

VYBAVENÍ POKOJE

Internet_WiFi
klimatizace
Koupelna_WC
mini-bar
TV
Vysoušeč_vlasů
Trezor

Poloha

Hotel se nachází na okraji Plzně v klidné části Černice. Do centra města Plzně cca 5km.

Popis hotelu

Součástí hotelu je recepce, výtah, bowling, konferenční sál, 2 restaurace – dolní restaurace Pivovarský dvůr s kapacitou 80 míst a autentickým měděným zařízením pro vaření piva, horní restaruace s kapacitou 90 míst lze propojit s konferenčním sálem. Obě restaurace jsou vybaveny velkoplošnou projekcí.

Hotel disponuje vlastním pivovarem, který si hosté mohou nejen prohlídnout,ale i vyzkoušet výrobu piva (cca 8 hod)

K dispozici je i wellness centrum a lázeňské centrum s pivními lázeňskými koupelemi.

Wi-Fi internetové pokrytí je v celém hotelu.

Vybavení pokoje

Celková kapacita hotelu je 65 lůžek, 29 dvoulůžkových, 1 jednolůžkový pokoj a 2 apartmány. Námi nabízené pokoje jsou vybaveny koupelnou (WC, vana nebo sprcha, fén, kosmetika), LCD-TV, telefonem s přímou volbou, trezorem, minibarem, klimatizací, internetovým připojením.

Stravování

V hotelové restauraci – snídaně formou bufetu

Pilsen Beer Spa & Wellness

Součástí Wellness Hotelu Purkmistr je Pilsen Beer Spa & Wellness. Hlavní a nejpřitažlivější část relaxačního zařízení představují pivní lázně, které nabízejí 4 single a 1 dvojvanu z modřínového dřeva. Vany jsou plněny speciální pivní koupelovou lázní, která se skládá ze speciální várky piva plzeňského typu a dalších ingrediencí, jejíž teplota na počátku koupele je nastavena na 35 °C

Po dobu koupele je k vaně přistaven dřevěný soudek se světlým ležákem Purkmistr – poctivým pivem z Plzně, z nějž si sami můžete čepovat dle libosti.

K dalšímu vybavení Wellness hotelu patří finská sauna, parní lázeň, whirlpool, infrakabina, pedikúra, manikúra, relaxační místnost, masážní místnost s širokou nabídkou masáží (relaxační, sportovní, čokoládová, pivní, masáž lávovými kameny) a nabídka zábalů (čokoládový, rašelinový).

Poznámka

Parkování je hlídáno záznamovým kamerovým systémem ve vlastním parkovacím areálu s kapacitou 70míst. Bezpečnost je zajištěna automatickým zavíráním vrat od 22:00 do 6:00, pobyt domácích zvířat není možný.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1