Wellness pobyty - Nové Hrady

Wellness Hotel Rezidence***

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
fitness
sauna
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

TV
koupelna / WC
vysoušeč vlasů

Poloha

Hotel je dominantou Městské památkové zóny v Nových Hradech, nachází se přímo v centru města na malebném náměstí, jehož celou východní stranu uzavírá.

Popis hotelu

Jedná se o historický objekt postavený v 1.polovině 17.století, který až do roku 1810 sloužil jako reprezentativní sídlo šlechtického rodu Buquoyů. Komplex prošel rozsáhlou, avšak velmi citlivou rekonstrukcí, díky níž byl zachován celkový historický vzhled budovy. V objektu najdete v přízemí recepci (trezor zdarma k dispozici), příjemnou restauraci Regenia s letní terasou, hudební klub a dva výtahy. Nově rekonstruované relaxační centrum - tzv. Wellness oáza nabízí hotelový bazén (10x5 m), saunu pro 6-8 osob, saunu pro cca 15osob s odpočívárnou s 25ti lehátky, parní komoru, solnou jeskyni, whirlpool, masážní bazének a také možnost občerstvení (nealko nápoje, káva aj.). K dispozici je dále solárium, kardiozóna (steper, rotopedy, běžecké pásy), kosmetické studio a služby pedikúry,manikúry, kadeřnictví. V 1. patře najdete zrekonstruovaný historický sál s kapacitou 120 osob, který slouží pro jednání, uzavřené oslavy apod.

Wi-Fi internetové připojení ve společných prostorách.

Vybavení pokojů

61 pokojů (1 - 5 lůžkové pokoje - celkem 140 lůžek), každý pokoj kat. standard je vybaven ledničkou, SAT- TV, WiFi, vlastním WC a koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a vysoušečem vlasů (apartmány jsou prostornější, vybaveny minibarem). Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

V hotelové restauraci: snídaně - bufet, večeře - výběr ze 3 menu (polévka, hlavní chod, salátový bufet, dezert), vč. rozlévaných nápojů.

Wellness procedury poskytované hotelem

Klasické celkové a částečné ruční masáže, aromamasáže, reflexní masáže, parafinové zábaly rukou a nohou, ruční lymfodrenáže, medová masáž, indická masáž hlavy, aj. Tyto služby se neposkytují dětem do 12 let. Součástí některých programů je návštěva Sole Felsen Bad v rakouském městečku Gmünd s cca 6 tis. obyvateli - cca 15 km jízdy z Nových Hradů. Návštěva zahrnuje volný vstup do tzv. bazénového světa (celkem 7 bazénů, z toho 3 se speciální slanou vodou, vč. 65 m dlouhé skluzavky), a dále saunového světa - kde najdete více druhů saun. Další služby v Sole Felsen Bad - masáže aj. je možné dokoupit na místě (není v ceně volného vstupu).

Poznámka

Parkování na hotelovém monitorovaném parkovišti (cca 300 m od hotelu za poplatek Kč 5,-/noc), při příjezdu možno ponechat vůz po dobu cca 20 min. před hotelem. Pobyt domácích zvířat není možný. Služby za poplatek: praní prádla, půjčovna kol, prodej trepek, zapůjčení županů.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0