relaxační a wellness pobyty

Nové Hrady

Panenská krása zdejší přírody a hojnost unikátních přírodních, technických a historických památek činí Nové Hrady a celé Novohradsko vyhledávaným cílem domácích i zahraničních turistů.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Nové Hrady
Pohodový víkend v Nových Hradech, Wellness hotel Rezidence ***. Stravování formou polopenze, nealko nápoje zdarma, neomezený vstup do hotelového wellness centra a možnost zapůjčení holí Nordic Walking.

Cena zahrnuje

Čtyřdenní wellness prodloužený víkend. Nové Hrady, Wellness hotel Rezidence *** s polopenzí a s vybranými nealkoholickými nápoji zdarma. V ceně pobytu je zahrnut i volný vstup do hotelového wellness centra(bazén, sauna, vířivka, solná jeskyně, parní komora) a zapůjčení županu.

Cena zahrnuje

Potřebujete „dobít baterky“? Vypnout a na nic nemyslet a tři dny je málo? Pak je pro Vás ideální pětidenní pobyt v Nových Hradech, Wellness hotel Rezidence *** s polopenzí a vybranými nealkoholickými nápoji zdarma. Přes den můžete volně využívat bohatý hotelový wellness centrum.

Cena zahrnuje

Jste nároční? Můžete. Wellness hotel Rezidence *** v Nových Hradech Vás plně uspokojí. Nabídka zní: šestidenní pobyt s nealko nápoji zdarma, neomezený vstup do hotelového wellness, možnost využití letního venkovního koupaliště v Horní Stropnici. Stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Nové Hrady

V samotných Nových Hradech najdou návštěvníci hned několik historických skvostů - Novohradský hrad, zámek, klášter či hrobku rodu Buquoyů. Okolí pak skýtá nepřeberné množství turistických a naučných stezek jak pro pěší, tak pro cyklisty.

V nabídce Wellness hotelu Rezidence je tradičně pestrá škála wellness programů, které Vám garantují relaxaci, odpočinek a načerpání nových sil a rovnováhy – vše co si od wellness pobytu slibujete.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0