Wellness pobyty - Mariánské Lázně

Spa Hotel Vltava****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Balneo
Bazén
Internet_WiFi
restaurace
sauna
Výtah
Bar
recepce

VYBAVENÍ POKOJE

balkon
Internet_WiFi
Koupelna_WC
mini-bar
TV
Vysoušeč_vlasů
Župan
Trezor

Poloha

lázeňský hotel Vltava se nachází na okraji lesoparku v blízkosti lázeňského centra a kolonády.

Popis hotelu

v hotelu najdete kromě recepce s Lobby barem a výtahů restauraci Regina, letní terasu s lehátky a slunečníky, jakož i wellness služby (bazén s vířívými proudy, whirlpool, koupele, masáže, malé fitness, saunu, pedikúru a manikúru) a vlastní balneologické centrum. V hotelu se nachází pítko s Balbínovým pramenem. Hotel je nekuřácký.

Vybavení pokoje

2 kategorie pokojů: Komfort (výhled na les a do zadního traktu, menší) a kat. Komfort s výhledem (větší s výhledem na město). Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou (kat. komfort), sprchou nebo vanou (kat. komfort s výhledem) WC, SAT-TV, telefonem, Wi-Fi přípojením na internet zdarma, minibarem, vysoušečem vlasů, županem, sejfem. s výhledem mají

Pro větší pohodlí a relaxaci hostů doporučujeme pokoje kat. Komfort s výhledem na město.

Stravování

v hotelové restauraci, snídaně a večeře - bufet, obědy servírované (výběr z 5 menu vč. možnosti dietní stravy), salátový bufet.

Procedury poskytované hotelem

balneologické centrum se zaměřuje na léčbu pohybového aparátu, ledvin a močových cest, gynekologických a metabolických onemocnění. Zajišťuje lékařské vyšetření, komplexní balneoterapii, vodoléčbu, minerální koupele, slatinné zábaly, různé druhy masáží, inhalace, oxygenoterapii, parafínové zábaly a specialitu Mariánských Lázní - suchou plynovou lázeň CO2, jakož i wellness procedury.

Poznámka

Parkování u hotelu (za poplatek 5 míst, pro invalidy 3 místa zdarma) nebo na centrálním parkovišti (za poplatek). Pobyt malého psa je možný (za poplatek).

Mariánské Lázně - Health Spa Resort Butterfly - Minikúra
Mariánské Lázně

Minikúra

4 dny / 3 noci
polopenze

 

od 3 680 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1