VYBAVENÍ HOTELU
Balneo
Domácí_mazlíčci_povoleni
restaurace
Výtah
Parkování_za_poplatek
recepce
VYBAVENÍ POKOJE
Internet_WiFi
Koupelna_WC
TV
Poloha
hotel leží v klidném prostředí lesoparku, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou. V sousedství hotelu se nachází pavilon Lesního pramene s promenádou.
Popis hotelu
Spa Hotel Svoboda tvoří s dependancí Margaret a Palladio velmi oblíbený lázeňský resort. Všechny budovy jsou propojeny krytým nadzemním koridorem. V hotelu najdete kromě recepce, Lobby baru a dětského koutku také restauraci Carlton a výtah. Vlastní balneologické centrum se nachází v části Palladio. Od května 2019 disponuje hotel novým bazénem, whirlpoolem, saunou a parní lázní. Hotel má vlastní minerální pramen, celý hotel je nekuřácký. V blízkosti hotelu se nachází tenisový areál s vyhřívanou nafukovací halou. Celková kapacita hotelu je 102 pokojů.
Vybavení pokoje
pokoje kat.komfort (hotel Svoboda, Palladio) jsou vybaveny koupelnou (sprcha nebo vana, WC), TV, telefonem, připojením na internet (zdarma) Většina pokojů kategorie Komfort má výhled do parku.
Stravování
v hotelové restauraci, snídaně a večeře - bufet, obědy servírované, salátový bufet.
Procedury poskytované hotelem: minerální koupele, procedury z přírodního CO2, slatinné zábaly, různé druhy masáží, vlastní minerální pramen a další.
Poznámka
Parkování u hotelu za poplatek nebo v hlídaném parkovacím domě v centru města za divadlem (za poplatek). Pobyt malého psa je možný (za poplatek).