Wellness pobyty - Mariánské Lázně

Health Spa Resort Nové Lázně*****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Balneo
restaurace
sauna
Výtah
recepce

VYBAVENÍ POKOJE

Internet_WiFi
Koupelna_WC
mini-bar
TV
Vysoušeč_vlasů
Župan
Trezor

Poloha

impozantní budova Nových Lázní se nachází přímo u lázeňského parku, nedaleko kolonády a v těsné blízkosti Zpívající fontány. Budova je propojena s hotely Centrální Lázně **** a Maria Spa **** krytými promenádami a koridory v jeden lázeňský komplex.

Popis Resortu

původní klasicistní budova Nových lázní byla přestavěna ve stylu monumentální neorenesance na luxusní lázeňskou budovu: recepce, několik výtahů, restaurace Royal, Lobby bar a Vídeňská kavárna, fitnesscentrum, kosmetický a kadeřnický salon, pedikúra a manikúra, zmodernizované balneologické oddělení, využívající přírodní léčivé zdroje a garantující nejkvalitnější léčebnou kúru. K dispozici jsou m.j.unikátní Římské lázně (tři rehabilitační bazény s masážními tryskami, whirlpoolem, finskou saunou, sanariem, parní lázní, Kneippovou kúrou, odpočinkovou místnostní), Královská a Císařská kabina pro minerální koupele, Danubius Premier Fittness v hotelu Centrální lázně a procedury v hotelu Maria Spa**** superior zrekostruovaném v květnu 2011. Hotel je nekuřácký.

Vybavení pokoje

nabízené pokoje kat. Superior deluxe mají k dispozici koupelnu s vanou nebo se sprchou, WC, SAT-TV, telefon, internet, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, pantofle a župan, Wi-Fi připojení na internet zdarma. Ostatní kategorie pokojů (Suite, Appartmá) - na vyžádání, za příplatek.

Stravování

v restauraci Royal, snídaně a večeře - bufet, obědy servírované - menu (výběr z více variant vč. dietní stravy), salátový bufet, koutek zdravé výživy.

Procedury poskytované Resortem

komplexní lázeňský servis: minerální koupele, slatinné zábaly, suchá plynová lázeň CO2 (plynová obálka), plynové injekce, vodoléčba, podvodní, klasické, reflexní a reflexní nožní masáže, masáže horkými kameny, masáže Dolce vita, manuální lymfodrenáže, vřídelní lázeň, inhalace, léčebný tělocvik, léčebný tělocvik v bazénu, elektroléčba, ultrazvuk, parafínové zábaly, lavaterm, oxygenoterapie, hydrocolon, kryosauna, minerální koupel v Královské kabině. Vlastní minerální pramen k pitné kúře a minerálním koupelím.

Poznámka

Parkování před hotelem zdarma (nelze předem rezervovat), vedle hotelu a na parkovišti u hotelu Centrální lázně nebo na centrálním parkovišti za poplatek. Pobyt domácích zvířat není možný.

Mariánské Lázně - Health Spa Resort Butterfly - Minikúra
Mariánské Lázně

Minikúra

4 dny / 3 noci
polopenze

 

od 3 680 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1