Wellness pobyty - Luhačovice

Lázeňský hotel Palace****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Balneo
Bazén
restaurace
sauna
Výtah
Bar
recepce

VYBAVENÍ POKOJE

Internet_WiFi
Koupelna_WC
mini-bar
TV
Vysoušeč_vlasů
Trezor

Poloha

Komfortní lázeňský hotel Palace**** je dominantou Luhačovic. Jeho ideální poloha, v centru města, vysoká úroveň a rozsah poskytovaných hotelových i léčebných služeb umožňují hostům strávit příjemný lázeňský pobyt.

Popis hotelu

lázeňský hotel nabízí hostům dvě hotelové restaurace, letní terasu, salonky. Součástí hotelu je denní bar a kavárna. V hotelu jsou k dispozici další služby hotelu jako kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, sauna či bazén. Bezplatný přístup na hotelový počítač s internetem je pro hosty samozřejmý.

Vybavení pokoje

Pokoje mají vlastní příslušenství a jsou vybavené TV/SAT, rádiem, telefonem, WiFi zdarma, malým trezorem, minibarem a balkonem. V koupelně je k dispozici fén. Pokoje se nacházejí v boční části budovy.

Stravování

v hotelové restauraci, snídaně - bufet, oběd a večeře – výběr z menu se salátovým a kompotovým bufetem (možnost dietní a vegetariánské stravy).

Léčebné procedury poskytované hotelem

V lázeňském hotelu Palace**** se provádí více jak 60 druhů léčebných procedur (inhalace, přírodní uhličité koupele, masáže, vodoléčebné procedury, kinezioterapie, elektroterapie, atd.). Jsou využívány nejmodernější terapeutická vybavení a je zajištěna nepřetržitá sesterská služba.

Poznámka

Parkování: hotelové garáže (za poplatek), kryté parkoviště cca 100 m od hotelu (za poplatek). Pobyt domácích zvířat není povolen.

Luhačovice - Lázeňský hotel Palace - Relaxační pobyt
Luhačovice

Relaxační pobyt

8 dní / 7 nocí
polopenze

 

od 9 870 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1