relaxační a wellness pobyty

Liberec

Liberec je opravdovou metropolí českého severu - vzdělanostním, kulturním a ekonomickým centrem Libereckého kraje. Každého návštěvníka příjemně překvapí svou nezvyklou polohou: leží v malebné kotlině mezi Jizerskými horami a dominantním Ještědským hřbetem, jenž dodávají městu horský ráz. Hora Ještěd (1012 m) je skutečným symbolem Liberce, který je proto často označován jako „město pod Ještědem“. Napříč Libereckou kotlinou protéká řeka Nisa, jež pramení v podhůří Jizerských hor.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Liberec
Rozmazlete svoji drahou polovičku při romantickém pobytu v samém centru Liberce. Užijete si romantickou večeři i relaxaci v podobě partnerské thajské masáže. Pobyt na 3 dny zahrnuje 1x romantickou večeři v restauraci Zlatý Kohou v Pytloun Grand Hotelu Imperial.

Cena zahrnuje

Pojeďte si odpočinout na 3 dny do centra Liberce. Čeká na Vás relax v podobě thajských masáží a vynikající gastronomie. V ceně je zahrnuta 1x 3. chodová večeře nebo bufet, v restauraci Zlatý Kohout v Pytloun Grand Hotelu Imperial.

Cena zahrnuje

Rozmazlete svoji drahou polovičku při romantickém pobytu v samém centru Liberce. Užijete si romantickou večeři i relaxaci v podobě partnerské thajské masáže. Pobyt na 4 dny zahrnuje 2x romantickou večeři v restauraci Zlatý Kohou v Pytloun Grand Hotelu Imperial.

Cena zahrnuje

Pojeďte si odpočinout na 4 dny do centra Liberce. Čeká na Vás relax v podobě thajských masáží a vynikající gastronomie. V ceně je zahrnuta 2x 3. chodová večeře neb bufet, v restauraci Zlatý Kohout v Pytloun Grand Hotelu Imperial.

Cena zahrnuje

Liberec

Hlavním symbolem Liberce i celého Libereckého kraje je zdálky viditelný horský hotel Ještěd ve tvaru fantastické kosmické lodi, která je nad nočním Libercem krásně viditelná a kousek od ní najdete dokonce i Marťana. Nahoru se dostanete pěšky nebo nejstarší fungující kabinovou lanovkou v ČR. Určitě navštivte také nejkrásnější novorenesanční budovu ve městě - libereckou radnici, nejstarší zoo v Čechách nebo masožravky a obrovité kaktusy v sousední botanické zahradě.

Liberec je ideálním místem i pro rodinnou dovolenou. V iQlandii vás čeká přes 400 interaktivních exponátů, které si můžete vyzkoušet na vlastní kůži, a v centru města najdete ještě DinoPark se spoustou druhohorních příšer. Vyhledávaným turistickým cílem je i zábavní a společenské Centrum Babylon s Aquaparkem, který je vyzdoben ve stylu příběhů Julese Verna. V Babylonu najdete také pouťový Lunapark a Labyrint, což je největší zrcadlové bludiště v Evropě.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1