relaxační a wellness pobyty

Lázně Lednice

Wellness pobyt v Lázních Lednice v sobě zahrnuje masáže, koupele a zábaly, po kterých se budete cítit jako znovuzrození. Wellness pobyty také můžete kombinovat s procházkami a poznáváním tohoto unikátního koutu naší země.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lázně Lednice
Lázně Lednice / Spa Resort Lednice ****

Dvoudenní relaxační kúra

2 dny / 1 noc / polopenze
Nevíte, o čem jsou lázně Lednice? Pojeďte na dva dny do luxusního hotelu Spa Resort Lednice a vyzkoušejte si je. Dostanete jodobromovou koupel a navíc neomezený vstup do bazénu s jodobromovou mořskou vodou a vstup do privátní infrasauny. V ceně je zahrnuta polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Lednice / Lázeňský dům Perla ***
Vezměte svou partnerku, nebo partnera na krátkou pohádkovou romantiku. Co více si přát. Láhev šampaňského a mísu ovoce na pokoj, romantickou masáž zlatem ve dvou a pronájem vířivky se slanou vodou. Snídaně do postele a romantická večeře při svíčkách je již jen třešinkou na dortu.

Cena zahrnuje

Lázně Lednice / Lázeňský dům Perla ***

Relax uprostřed týdne

3 dny / 2 noci / polopenze
Máte volno uprostřed týdne? Pak si můžete užít nejen klidu v lázních Lednice, ale i nižších cen, než jsou o víkendech. Během třídenního pobytu využijete zdravotní prohlídku, koupel, masáž a obklad. K tomu volný vstup do bazénu a stravování formou polopenze. Ubytování v lázeňském domě Perla.

Cena zahrnuje

Lázně Lednice / Lázeňský dům Perla ***

Třídenní relax

3 dny / 2 noci / polopenze
Každý potřebujeme odpočinek. Užít si jej můžete podle svých představ, nebo o sebe nechat pečovat v lázních Lednice v lázeňském domě Perla. Během tří dnů zvládnete zdravotní prohlídku, přísadovou koupel, aroma masáž, solární louku, pecičkový obklad, vířivku se slanou vodou a volný vstup do bazénu.

Cena zahrnuje

Lázně Lednice / Lázeňský dům Perla ***

Vinný minirelax

3 dny / 2 noci / polopenze
Jižní Morava, lázně Lednice místo spojené s vínem jako žádné jiné a proto program Vinný minirelax. Dvě noci, tři dny v tříhvězdičkovém lázeňském domě Perla s polopenzí a champagne koupelí, vinnou aroma masáží rozšířenou, vinnou tělovou masku a s malou lahvinkou vína. Navíc obklad a vstup do bazénu.

Cena zahrnuje

Lázně Lednice / Lázeňský dům Perla ***

Dny pro krásu

3 dny / 2 noci / polopenze
Každý chce být krásný. K tomu Vám může pomoci koupel z královny Kleopatry, masáž zlatem, antistresová koupel a zábal z mořských řas. Toto vše v lázních Lednice s třídenním programem Dny pro krásu. Ubytování včetně polopenze v tříhvězdičkovém lázeňském domě Perla. A navíc procházky po romantickém okolí.

Cena zahrnuje

Lázně Lednice / Spa Resort Lednice ****

Tři dny pro zdraví

3 dny / 2 noci / polopenze
Tři dny pro zdraví? Není to mnoho, ale lepší než nic, že? Wellness pobyt v lázních Lednice, čtyřhvězdičkový Spa Resort Lednice s polopenzí a programem. Koupele, masáž, zábal, neomezený vstup do bazénu a vstup do privátní infrasauny s ochlazovnou. Nezapomeňte se projít po romantickém okolí lázní.

Cena zahrnuje

Lázně Lednice / Lázeňský dům Perla ***
Užijte si povánoční čas v Lázních Lednice.Těšit se můžete na ubytování s polopenzí, 4 wellness procedury, volný vstup do bazénu, degustaci vína i hudební večer nebo prohlídku zámeckého skleníku.

Cena zahrnuje

Lázně Lednice / Lázeňský dům Perla ***

Lázeňský Silvestr v Perle

4 dny / 3 noci / polopenze
Přijměte naše pozvání na silvestrovský pobyt do Lázní Lednice. Těšit se můžete na ubytování s polopenzí, 4 wellness procedury, volný vstup do bazénu, degustaci vína i silvestrovskou zábavu.

Cena zahrnuje

Lázně Lednice / Spa Resort Lednice ****

Silvestr s lázeňskou péčí

5 dní / 4 noci / polopenze
Silvestr ve Spa Resortu Lednice je ten pravý způsob jak strávit letošní Silvestr a přivítat Nový rok. Čekají Vás 4 noci s polopenzí, Silvestrovský večer, 4 wellness procedury a volný vstup do bazénu a infrasauny.

Cena zahrnuje

Lázně Lednice

Obec Lednice leží na jižní Moravě, asi 6 km od Břeclavi. První písemná zmínka o obci pochází již z roku 1222. V polovině 13. století přešla do majetku rodu Lichtenštejnů a patřila jim až do roku 1945. Rod Lichtenštejnů vytvořil v okolí měst Lednice a Valtice bohaté architektonické dědictví, které je od roku 1996 zapsáno v Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Lednicko-valtický areál má rozlohu 283 km2 a skládá se z areálů zámků Lednice a Valtice a jejich okolí, které tvoří převážně zahrady, rozlehlý krajinářský park a lužní lesy v nivě řeky Dyje. Mezi další skvosty tohoto areálu patří nádherné romantické stavby, unikátní lednický zámecký skleník, Minaret, Janův hrad a další. Celý areál je protkaný turistickými trasami a cyklostezkami, které Vás zavedou téměř ke všem památkám Lednicko- valtického areálu.

Lednice je označována za perlu jižní Moravy či hlavní město vína. Vinice zde mají dlouholetou tradici.

V roce 2009 byl přidělen místním lázním status lázeňských hotelů, čímž se stala Lednice naším nejmladším lázeňským místem.

V okolí se nachází řada zajímavých objektů a zákoutí, která stojí za to navštívit.

Indikace

Pohybové ústrojí, revmatické choroby, artrózy, nemoci Bechtěrovy, cévní onemocnění, gynekologické a kožní onemocnění.

Léčivé zdroje

Základem léčby lednických lázní je jodobromová voda, která je svým obsahem jódu jednou z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě. Svým chemickým složením připomíná silně mineralizovanou mořskou vodu.

Léčebné metody

Během léčby jodobromovou vodou dochází k vypařování jódu do ovzduší, čímž je obohacováno jodové mikroklima během koupele, které svým obsahem jódu převyšuje přímořské oblasti. Ke vstřebávání jódu dochází inhalací, kůží i sliznicemi. K léčbě a relaxaci se dále využívají různé metody masáží, přísadové nebo perličkové koupele, obklady, zábaly a elektroléčba.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0