Wellness pobyty - Lázně Kynžvart

Lázeňský dům Záboj***

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Internet_WiFi
Parkování_zdarma

VYBAVENÍ POKOJE

Internet_WiFi
Koupelna_WC
Lednice
TV
Vysoušeč_vlasů

Poloha:

Lázeňský dům Záboj je po kompletní rekonstrukci a modernizaci. Je situován v krásné přírodě Slavkovského lesa. V hotelu je výtah a z apartmánu v nejvyšším patře je nádherný výhled na velkou část Slavkovského lesa a Dyleň.

V budově se nachází 24hodinová zdravotní služba i s lékařem.

Popis resortu:

Lázeňský dům Záboj je největší lázeňský dům v Lázních Kynžvart. V domě je k dispozici prostorná jídelna vybavená lednicí, konvicí a mikrovlnnou troubou, dále šatna a prádelna se sušárnou. Celková kapacita Lázeňského domu Záboj je 16 pokojů a 5 apartmánů.

Celý resort je uzpůsoben a situován tak, aby se klienti co nejvíce využili tyto jedinečné klimaktické lázně. Proto také se dochází jak na stravování tak i na procedury mimo ubytovací část. Stravování probíhá v centrální jídelně resortu a je situována cca 200m od Lázeňského domu Záboj. Procedury probíhají v centrální budově balneocentra, která se nachází cca 250 m od tohoto hotelu.

Přímo před hotelem je resortový bazén, sauna a solárium.Plavecký bazén v resortu má rozměr 16,8x8m, jeho hloubka je od 0,8m až 1,5m. Nejmenší děti mají k dispozici brouzdaliště s hloubkou 0,4m.Velkou předností bazénu je ošetřování vody ozonizací, nikoliv chlorováním. Nejen, že je tím vytvořené daleko příjemnější prostředí, ale hlavní přednost spočívá v tom, že mohou v bazénu plavat a rehabilitovat i pacienti s kožním onemocněním (ekzémy, lupénkou apod.). Teplota vzduchu v bazénové hale je 32°C, teplota bazénové vody je 28°C.Pro neplavce je možné zakoupení plaveckých pomůcek (nafukovací křidélka, pěnové opasky a rybičky apod.)

Vybavení pokoje:

Každý pokoj má vlastní příslušenství, standardní vybavení pokoje, televizi, připojení Wi-Fi, fén a minibarovou ledničkou.

Stravování:

Stravování probíhá v centrální jídelně, která se nachází nedaleko ubytovacích domů.Snídaně je formou bufetu a probíhá od pondělí do pátku od 7:30 – 8:30 hod, v sobotu a v neděli od 7:30 – 9:00 hod. Večeře probíhají formou 1 servírovaného jídla - výběr ze 2 jídel.

Procedury poskytované resortem:

Komplexní balneo-centrum lázní poskytuje léčebné procedury při využití přírodních zdrojů a další široké spektrum léčebných procedur. Odborníci v lázních praucjí s moderními balneologickými postupy jako jsou vodoléčebné procedury (minerální koupele, přísadové koupele, hydromasážní lázeň, Hauffeho koupel, Hubbardova lázeň ...), suché uhličité koupele, masáže, inhalace, peloidní zábaly, magnetoterapie, elektroléčba a další.Resort nabízí také wellnessové a kosmetické služby jako např. masáže lávovými kamen, indickou masáž, lymfatické masáže nebo také manikúru a pedikúru. Léčebné lázně Kynžvart poskytují také procedury pro děti.

Poznámka:

Parkování na hotelovém parkovišti (zdarma).

Pobyt malého zvířete není možný.

Wifi internetové připojení v celém resortu je k dispozici a je zdarma.

Lázně Kynžvart - Lázeňský dům Orlík - Wellness pobyt
Lázně Kynžvart

Wellness pobyt

5 dní / 4 noci
polopenze

 

od 3 880 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2