relaxační a wellness pobyty

Krkonoše

Krkonoše jsou nejvyšší pohoří Česka a České vysočiny. Leží v severovýchodních Čechách a nejvyšší horou Krkonoš i celého Česka je Sněžka (1603 m n.m.)

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Krkonoše
Zregenerujte tělo i ducha v krásném prostředí Krkonoš. Ubytováni budete v hotelu Pytloun Wellness Hotel Harrachov, kde si můžete užít 2 noci s polopenzí. Čeká Vás také luxusní wellness a vířivka s dechberoucím výhledem na Čertovu horu.

Cena zahrnuje

Krkonošská relaxace ve Špindlerově Mlýně nabízí ubytování se snídaní, vstupem do hotelového bazénu, whirlpool, fitness nebo 2hod vstup do sauny. V ceně pobytu máte i jízdné na lanovku nahoru a zpět (platné květen - říjen)

Cena zahrnuje

Vezměte svou partnerku nebo partnera a vyrazte společně za romantickými zážitky. Horská příroda Krkonoš vás uchvátí a wellness vytvoří tu pravou zamilovanou atmosféru. Láhev sektu, romantická výzdoba na pokoji, privátní pronájem vířivky a sauny, nebo romantická večeře při svíčkách, co více si přát..

Cena zahrnuje

Potřebujete si odpočinout, vytrhnout z každodenního života plného stresu, starostí a povinností? Nechte o sebe pečovat profesionálními thajskými maséry a načerpejte novou energii v tomto příjemném horském hotelu.

Cena zahrnuje

Zregenerujte tělo i ducha v krásném prostředí Krkonoš. Ubytováni budete v hotelu Pytloun Wellness Hotel Harrachov, kde si můžete užít 3 noci s polopenzí. Čeká Vás také luxusní wellness a vířivka s dechberoucím výhledem na Čertovu horu.

Cena zahrnuje

Čtyřdenní pobyt pro zdraví a regeneraci organismu pro seniory, v krásném prostředí Krkonoš a čtyřhvězdičkového hotelu s polopenzí.

Cena zahrnuje

Přijeďte zrelaxovat do Harmony Club Hotelu v Krkonoších. Nabízíme ubytování se snídaní, volný vstup do hotelového bazénu, 2 whirlpoolů, fitness, denně dvouhodinový vstup do saunového světa.

Cena zahrnuje

Jóga - poznej sám sebe 2

3 dny / 2 noci / polopenze
Chcete si vyzkoušet cvičení jógy na horách? Zarezervujte si víkendový pobyt v Harmony Club Hotelu ve Śpindlerově Mlýně. Kromě cvičení si užijete i hotelový bazén, saunu, whorlpool.

Cena zahrnuje

Šestidenní pobyt pro zdraví a regeneraci organismu pro seniory, v krásném prostředí Krkonoš a čtyřhvězdičkového hotelu s polopenzí.

Cena zahrnuje

Potřebujete si odpočinout, vytrhnout z každodenního života plného stresu, starostí a povinností? Nechte o sebe pečovat profesionálními thajskými maséry a načerpejte novou energii v tomto příjemném horském hotelu.

Cena zahrnuje

Jóga - poznej sám sebe 3

4 dny / 3 noci / polopenze
Zveme Vás na prodloužený víkend spojený s cvičením jógy. Ubytování v hotelu Harmony Club ve Špindlerově Mlýně, stravování formou polopenze, navíc volné vstupy do hotelvého bazénu, whirlpool,sauny.

Cena zahrnuje

Čtyřdenní VIP pobyt s jógou ve Špindlerově Mlýně nabízí soukromé lekce s jóga lektorkou. Ubytování je v Harmony Club Hotelu, stravování formou polopenze, během pobytu máte možnostz využít bazén, whirlpool, saunu.

Cena zahrnuje

Krkonoše

Podle pověstí střeží pohoří bájný duch Krakonoš, který v různých podobách chrání celé Krkonoše před chamtivými hledači pokladů, pytláky a dalšími nenechavci.

Krkonoše patří mezi nejoblíbenější horská místa v Česku.

Objevte krásy regionu v letním i zimním období.V zimě skvělé podmínky pro lyžování, snowboarding, ale také pro milovníky běžek. V létě Vám usnadní cesty za poznáním a zážitky značené turistické a cyklistické stezky. Při svém cestování můžete obdivovat četnou lidovou architekturu vesniček a horských samot. Charakteristické jsou dřevěné roubené domy. Výjimečná příroda nabízí například mnoho zajímavých vysokých a mohutných vodopádů. V Krkonoších pramení řeka Úpa, Bílé Labe a řeka Labe v nadmořské výšce 1386 metrů na Zlatém návrší. Svůj volný čas můžete trávit v Krkonoších i jinými činnostmi než v zimě lyžování a v létě pěšími nebo cyklistickými výlety. Obdivovat můžete zajímavé expozice v krkonošských muzeích, kaple, zbytky hrádků a různé zajímavé památky. Odpočinkový čas klidně zaměřte na oblíbený golf, tenis, bowling, jízdy na koních nebo na adrenalinovou zábavu – o nic podobného v oblasti Krkonoš nepřijdete. Relaxaci završte plaváním na koupalištích, nebo si dopřejte zdraví prospěšný pobyt v solné jeskyni.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1