Wellness pobyty - Konstantinovy Lázně

Lázeňský penzion Mánes***

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

VYBAVENÍ POKOJE

balkon
TV
koupelna / WC

Poloha

Penzion leží v lázeňském parku, blíže k ústavu Prusík (cca 190 m) a asi 90 m od lázeňského centra.

Celý komplex lázní se nachází ve velmi klidném lázeňském lesoparku a tvoří ho několik samostatně stojících budov. Hlavní budovou je Komplexní léčebný ústav Prusík, který poskytuje kompletní balneologické služby a také stravování v centrální jídelně pro všechny hosty z námi nabízených penzionů. Některé procedury se poskytují také v Lázeňském hotelu Jirásek, kde se nachází rehabilitační bazén a k dispozici je také zázemí tohoto hotelu (restaurace, kavárna, terasa). Oba tyto objekty jsou v blízké vzdálenosti od jednotlivých penzionů.

Popis penzionu

dvoupatrová budova penzionu slouží pouze pro ubytování, ostatní zázemí nabízí ústav Prusík. Hosté hotelu se hlásí při příjezdu na recepci hotelu Prusík (otevřeno 24hod denně)

Vybavení pokoje

11 jednolůžkových a 11 dvoulůžkových pokojů kat. standard - sprcha a WC, TV, lednice, telefon, část pokojů s balkónem, bezplatná WiFi.

Stravování

v hlavní budově ústavu Prusík, snídaně - bufet, obědy a večeře - menu o 2?chodech vč. salátového bufetu (výběr ze tří hlavních jídel).

Léčebné procedury poskytované penzionem

lázeňské procedury jsou podávány v lázeňské domě Prusík - viz Léčebné metody. Od léta 2010 je za LD Prusík nově otevřeno Wellness centrum ve kterém je hostům k dispozici krytý bazén (10 x 15 m), vířivky, Kneippovy chodníčky, sauna (suchá, parní, aromatická), posilovna, kardiozóna, koupele, zábaly, masáže (celková, částečná, aromatická, baňková, čokoládová, masáž lávovými kameny)

Poznámka

Pobyt domácích zvířat (pouze psů) je možný. (za poplatek Kč 150,-/den, nutno nahlásit předem)

Parkování je možné na veřejných parkovištích v obci.

Konstantinovy Lázně - Lázeňský penzion Palacký - Wellness víkendový pobyt
Konstantinovy Lázně

Wellness víkendový pobyt

3 dny / 2 noci
polopenze

 

od 3 050 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0