Wellness pobyty - Kašperské Hory

Parkhotel - Šumavské bylinné lázně****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Akceptace_platebních_karet
Balneo
Bazén
Internet_WiFi
Masáže
Parkování
restaurace
sauna
Výtah
Bankomat_v_místě
Bazének_relaxační
Internet_WiFi_zdarma
Jen_dospělí
Kosmetika
Letní_terasa_zahrada
Nekuřácké_pokoje
Parkování_zdarma
recepce
Trezor
Úschovna_jízdních_kol
Úschovna_lyží

VYBAVENÍ POKOJE

Internet_WiFi
Koupelna_WC
TV
Vysoušeč_vlasů
Župan
Internet_WiFi_zdarma
Koupelna_pouze_sprcha
Koupelna_pouze_vana
Pantofle_na_pokoji_zdarma
Povlečení
Ručníky
TV_satelitní_programy
Výhled_do_přírody
Výhled_na_město
Župan_k_zapůjčení_zdarma

Poloha

Tento stylový hotel naleznete v těsné blízkosti centra Kašperských Hor. Hotel je obklopen krásným hotelovým parkem s výhledem na hrad Kašperk a do šumavského údolí.

Popis hotelu

Hotel stojící na místě bývalého pivovaru situovaný v anglickém stylu nabízí hostům 43 pokojů včetně 4 apartmá, halu s krbem, recepci (otevřena do 22hod), výtah, stylovou hotelovou a snídaňovou restauraci, vinárnu s kamennou klenbou ze 13.století, konferenční salonky, 2 letní terasy, relaxační bazén s vřídlem a hvězdnou oblohou, relaxační místnost s uklidňující hudbou a finskou saunu. Součástí hotelu je také ojedinělý balneo provoz pod názvem Šumavské lázně a atraktivní přírodní hotelová jeskyně, která je využívaná pro relaxaci a speleoterapii - léčbu horních cest dýchacích.

K absolutní pohodě přispívá hotelový Energetický a meditační park s tenisovým kurtem, deštníky, lehátky.

Celková kapacita hotelu je 43 pokojů vč. 4 apartmánů (80 lůžek).

Internetové připojení je k dispozici zdarma v celém hotelu i letních terasách.

Hotel je nekuřácký a není bezbariérový.

Okolí hotelu nabízí četné možnosti sportovně turistického vyžití, které skýtá především Národní park Šumava, jako je např. pěší turistika, cykloturistika, lyžování sjezdové a především běžecké, splouvání toků řek a řada dalších aktivit. Vyhledávané turistické cíle jsou hrady Kašperk, Rabí a Velhartice, v Kašperských Horách pak několik muzeí, církevní památky a další.

Vybavení pokoje

Pokoje kat. standard jsou zařízeny tisovým nábytkem a nadstandardní mramorovou koupelnou v anglickém stylu. K dispozici je vana nebo sprcha, WC, fén, TV (Full HD LED se vstupy pro připojení USB, HDMI nebo DVD) a telefon. Samozřejmostí je pak koupací plášť a pantofle.

V hotelu nenajdete 2 zcela identické pokoje. Jsou různě vybavené a každý má své kouzlo. Pokoje kat. superior jsou prostornější a se stejným vybavením (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

Snídaně formou švédských stolů (teplý a studený bufet), večeře formou 3-chodového menu (výběr ze 2-3 menu). Restaurace á la carte otevřena od 11:00 do 22:00 hod.

Šumavské lázně

Technologicky moderní balneo provoz rozkládající se na ploše 320 m2 je zcela orientován na bylinné procedury včetně koupelí (perličkové a vířivé s přísadami), bylinné páry, zábalů (jílové, rašelinové, bahenní, parafínové, medové,..), široké nabídky masáží a kosmetiky. Hluboké sklepení, skála, původní válená kamenná klenba Vás podvědomě vrací do 16. století a společně s interiérem lázní přispívá k výraznému zklidnění vašeho organismu. Veškeré produkty, které se v lázních používají jsou z čistého prostředí Šumavy. Z čerstvých bylin sbíraných na soukromých horských pastvinách jsou připravovány speciální směsi pro lázeňský provoz. Rovněž rašelina a jíly nesou značku s logem Šumava. Doslova ohromeni zůstanete při vstupu do jeskyně, která je neodmyslitelnou součástí lázeňského provozu a využívá se pro speleoterapii, posílení organismu a celkovou relaxaci.

V hotelu nechybí relaxační bazén, relaxační místnost s uklidňující hudbou a finská sauna.

Velmi vyhledávaný a oblíbený je energetický a meditační hotelový park s menhiry, kde můžete relaxovat na lehátkách pod korunami staletých stromů, ranní snídani si objednat doslova v „trávě“. Máte-li pocit, že Vám více vyhovuje aktivní odpočinek, můžete si v hotelovém parku zahrát tenis, badminton, petanque, kroket popřípadě jiné parkové hry.

Poznámka

Pobyt domácích zvířat není možný.

Parkování u hotelu na elektronicky hlídaném parkovišti zdarma.

ADULTS ONLY - garantujeme klidné prostředí hotelu a hotelového parku. Skladba pokojů a lůžek nám neumožňuje ubytování rodin s dětmi

Kašperské Hory - Parkhotel - Šumavské bylinné lázně - Lázně na zkoušku
Kašperské Hory

Lázně na zkoušku

3 dny / 2 noci
snídaně

 

od 2 600 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2