Wellness pobyty - Karlovy Vary

Parkhotel Richmond****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
výtah
vlastní balneo
hotelový bazén
fitness
sauna
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

TV
minibar
pokojový trezor
koupelna / WC
zapůjčení županu

Poloha

hotel leží v klidné části Karlových Varů na břehu říčky Teplá, obklopen klasickým anglickým parkem.

Popis hotelu

jedná se o typickou neoklasicistní budovu, původně lázeňské Café Schönbrunn, jehož historie sahá do 30. let 19. století. Příjemnou atmosféru pro pobyt klientů spoluvytváří stylově zařízená restaurace, kavárna s letní terasou. K dispozici je několik výtahů. Nově vybavené wellness, vč. bazénu (12x6 m, 28 st.),, whirpool, bazénku s vřídelní vodou, kneippova chodníku, parní sauny, finské sauny, infrasauny, bylinkové sauny, solného tepidaria, ledové studny, zážitkové sprchy a fitness-centra, garantuje hodnotný relaxační pobyt ve velmi příjemném prostředí s individuálním přístupem personálu. V hotelu dále najdete kadeřnický salon, kosmetiku, manikúru a pedikúru, knihovnu, dětský koutek, billiard, půjčovnu kol a nabídku dalších turistických služeb. Wi-Fi internetové připojení je v celém hotelu.Celková kapacita hotelu je 125 pokojů.

Vybavení pokoje

hotel disponuje různými druhy pokojů, naše nabídka zahrnuje pokoje kategorie Standard, které jsou moderně zařízené, mají sprchu/vanu, WC, telefon, sat-TV, minibar, Wi-Fi a trezor. Zapůjčení županu.

Stravování

v hotelové restauraci, snídaně, oběd a večeře - bufet.

Procedury poskytované hotelem

hotel zajišťuje lázeňské služby pro komplexní léčbu: koupele - perličkové, uhličité, podvodní, hydroxeur, skotské střiky, dále masáže - klasické, reflexní, či zábaly - slatinný, parafínový, jakož i další - elektroterapii, magnetoterapii, léčebnou gymnastiku, lymfodrenáž (Lymfoven), suchou uhličitou koupel, pneumopunkturu, inhalaci, skupinovou léčebnou gymnastiku, vodní gymnastiku, fitness, individuální léčebnou gymnastiku aj.

Širokou paletu wellness-procedur představují kupř. masáže - aromatické, horkými kameny, reflexní masáž plosky nohou, bylinná koupel, akupunktura, akupunktura laserem aj., vč. kosmetických.

Poznámka

Parkování na hlídaném parkovišti u hotelu (za poplatek). Pobyt domácích zvířat je možný (za poplatek)

Karlovy Vary - Parkhotel Richmond - Wellness s plnou penzí
Karlovy Vary

Wellness s plnou penzí

4 dny / 3 noci
plná penze

 

od 4 800 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0