relaxační a wellness pobyty

Karlova Studánka

V panenské přírodě Hrubého Jeseníku leží v údolí horské říčky Bíle Opavy lázně jako z pohádky. Karlova Studánka leží v nadmořské výšce 780 m. n. m. na východní straně nejvyšší hory Jeseníků – Pradědu a pyšní se nejčistším vzduchem ve střední Evropě. Jsou to moderní lázně, které si však zachovaly svého starobylého ducha a návštěvníka přenesou do doby svého založení v 18. století. Roubené budovy ovlivněné empírem, v nichž se nacházejí mnohé lázeňské pavilony a penziony mají kořeny v této době a později byly, co se týče vnějšího vzhledu, jen málokdy přebudovávány. Interiér je ovšem na moderní úrovni a lázeňským hostům nabízí plnohodnotný komfort k relaxaci.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Karlova Studánka
Karlova Studánka / Lázeňská budova Bezruč ***

Z lázní na Praděd a zpět

3 dny / 2 noci / polopenze
Užijte si pobyt v lázních Karlova Studánka společně s výletem na Praděd. V lázních na Vás čeká zábal z minerálního bahna a 2x vstup do bazénového komplexu. Stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Karlova Studánka / Lázeňská budova Bezruč ***

Zážitkový wellness pro dva

3 dny / 2 noci / polopenze
Lázně Karlova Studánka pro Vás připravily zážitkový wellness, kdy si můžete užít společnou soukromou vířivku, vstup do bazénu a masáž. Stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Karlova Studánka / Lázeňská budova Bezruč ***

Antistresový pobyt

5 dní / 4 noci / polopenze
Máte rádi hory? Využijte tento antistresový pobyt k relaxaci těla i duše. Součástí pobytu je koupel, vířivka, vstup do solné jeskyně a také poukázka do lázeňské cukrárny. Stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Karlova Studánka / Lázeňská budova Bezruč ***
Přivítejte Nový rok na horách. Karlova Studánka nabízí krátký pobyt s polopenzí a procedurami. Ubytování si můžete vybrat v některém z lázeňských domů

Cena zahrnuje

Karlova Studánka / Lázeňská budova Bezruč ***
Týdenní pobyt v horských lázních pro Ty, kteří si chtějí užít čerstvý vzduch v lázních Karlova Studánka. Navíc dostanete 4x inhalaci a 1x vstup do solné jeskyně. Ubytování je v jednom ze tří lázeňských domů.

Cena zahrnuje

Karlova Studánka / Lázeňská budova Bezruč ***

Pobyt pro zdraví

7 dní / 6 nocí / polopenze
Potřebujete zrelaxovat? Načerpat nových sil a odpočinout si od běžného shonu a starostí? Pak pojeďte do lázní Karlova Studánka na pobyt pro zdraví, kde jsou pro Vás připravené 4 procedur, 2x vstup do bazénu a stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Karlova Studánka / Lázeňská budova Bezruč ***
Přivítejte Nový rok na horách. Karlova Studánka nabízí pobyt na 6 nocí s polopenzí a procedurami. Ubytování si můžete vybrat v některém z lázeňských domů.

Cena zahrnuje

Karlova Studánka / Lázeňská budova Bezruč ***

Relax v každém věku

7 dní / 6 nocí / polopenze
Pobyt ideální pro všechny věkové kategorie. Dostanete masáž, zábal, koupel, 5x inhalaci, vstup do solné jeskyně a 2 vstupy do bazénu. Zároveň můžete objevovat krásy okolí. Ubytování v jednom ze tří lázeňských domů.

Cena zahrnuje

Karlova Studánka

Lázně založil nejmladší syn Marie Terezie Maxmilián II. František v roce 1785 na místě železářské osady Hubertov. Na Karlovu Studánku byly přejmenovány v roce 1803 po habsburském vojevůdci Karlovi Ludvíkovi, který v bitvě u Aspern roku 1809 porazil Napoleona.

V okolí lázní si přijdou na své všichni milovníci turistiky a čisté přírody. Jedna z nejkrásnějších tras vede pravou jesenickou divočinou přímo z lázní údolím Bílé Opavy. V místech, kde si říčka prodrala prostor jen pro sebe sama, se musí turisté spolehnout na schody, můstky a žebříky, které jim umožní trasu překonat. Trasa končí pod Ovčárnou a odtud je to již jen kousek na vrchol Pradědu.

Indikace:

Nemoci oběhového ústrojí, nemoci onkologické, nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, netuberkulózní nemoci dýchacího ústrojí, nervové nemoci, nemoci pohybového ústrojí, kožní nemoci, duševní poruchy.

Léčivé zdroje:

Minerální prameny, rašelina, čisté horské prostředí, které je zdrojem léčivého klimatu a v neposlední řadě nejčistší vzduch v České republice a střední Evropě.

Léčebné metody:

Inhalace, dechová rehabilitace, pohybová rehabilitace, masáže (klasické, reflexní, hydromasáže), koupele (šlapací, přísadové, uhličité, perličkové, sirné, vířivé), skotské střiky, zábaly (parafinové, rašelinové), čtyřkomorová galvanizace, magnetoterapie, manuální lymfodrenáž, plynové injekce, ultrazvuk, skupinové cvičení, posilovna.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0