Wellness pobyty - Jeseníky

Lichtensteinská stodola****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Masáže
sauna
Domácí_mazlíčci_po_dohodě
Internet_WiFi_zdarma
Jen_dospělí
Letní_terasa_zahrada
Nekuřácké_pokoje
Parkování_zdarma

VYBAVENÍ POKOJE

balkon
Koupelna_WC
Lednice
Vysoušeč_vlasů
Internet_WiFi_zdarma
Koupelna_pouze_sprcha
Možnost_vaření
Povlečení
Rádio
Ručníky
Rychlovarná_konvice
Toaletní_potřeby_zdarma
Výhled_do_přírody
Župan_k_zapůjčení_zdarma

Poloha:

Lichtensteinská stodola leží v obci Lašťany v Olomouckém kraji. Leží na rozhraní Hané a Nízkého Jeseníku. Je umístěna a obklopena přírodou.Stodola patří k budově lichtenštejnské hájenky postavené 1910. Obě budovy však stojí samostatně a od zahrady a nádvoří patřící k hájence je oddělena původní kamennou zdí a dřevěným neprůhledným plo-tem. Příjezdová cesta, terasa a lesní zahrádka včetně lesní branky jsou určeny výhradně hostům.

Popis hotelu:

Stodola je jedinečný projekt. Je zrekonstruovaná tak, aby si zachovala svůj jedinečný ráz. Kamenné oprýskané zdivo zůstalo přiznáno a tento omšelý vzhled dorovnává teplé masivní dřevo a dekorace navozující atmosféru odpočinku v přírodě.

Rekonstrukce měla za cíl zachovat maximum z atmosféry stodoly při splnění nároků moderního člověka na pohodlnou dovolenou.

Stodola Vám nabízí 140 m2 nabízí tak trochu netradiční ubytování a služeb. Stodola je vždy jen pro Vás, tj. nikdo jiný nebude rušit Vaše soukromí.

V přízemí najdete obytnou místnost s výhledem do lesa volně propojeným jídelním koutem a plně vybavenou kuchyní (myčka, pod pracovní deskou lednice s mrazící přihrádkou, mikrovlnka, varná deska, rychlovarná konvice, pressovač, základní nádobí, funkční kachlový sporák). Vchod na terasu je z obývací části a to mohutnými prosklenými vraty. Terasa s posezením a vlastním vstupem do lesa Vám jistě umožní volněji dýchat... Venkovní prostor který slouží výhradně hostům má cca 200 m2.

V patře potom 2 prostorné ložnice a maličký roztomilý pokojíček (nejen) pro nejmenší hosty. První dva pokoje jsou průchozí.

Stodola záměrně nemá televizor... majitelka by si přála „… aby si hosté povšimli, že nejlepší programy vysílá příroda... věříme, že tuto změnu rádi uvítáte...“.

Vybavení:

Sprcha + WC, jídelní kout, plně vybavená kuchyně (myčka, lednice, mikrovlnka, varná deska, rychlovarná konvice, presso-vač, základní nádobí, funkční kachlový sporák), terasa, WiFi

Stravování:

Strava není součástí pobytů, je řešena individuálně hosty Stodoly. K dispozici je plně vybavená kuchyně.

Wellness centrum:

Relaxační dřevník u Stodoly slouží jako sauna pro 6 osob. Je vytápěná dřevem a nabízí příjemný výhled do přírody. Můžete si ji sami vytopit nebo ji po dohodě pro Vás rádi připraví. K ochlazení slouží venkovní le-dová sprcha. "Opočívárna" s křesílky a lehátky pod širým nebem (a pod hvězdami) Vás přenese do světa totálního odpojení.K dispozici budete mít také saunovou aromaterapii, ručníky do sauny, saunovou sůl a drobnosti pro navo-zení dokonalé odpočinkové a očistné atmosféry.Stodola nabízí také masáže, které jsou zaměřeny na relaxaci a uvolnění. Používají se vonné oleje, které požitek z masáže jistě umocní. Jejich výběr můžete konzultovat přímo s masérem a zvolit si ten, který bude nejlépe vyhovovat. Pokud počasí dovolí, masíruje se venku v příjemném obklopení přírodou.

Poznámka:

Pobyt domácích zvířat není možný.

Parkování je možné v areálu je zdarma.

Jeseníky - Lichtensteinská stodola - Romantický pobyt
Jeseníky

Romantický pobyt

3 dny / 2 noci
za osobu

 

od 6 150 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1