relaxační a wellness pobyty

Jeseník

Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník leží na svazích Studničního vrchu asi 2 km od města Jeseník v nejsevernějším výběžku Slezska a Moravy. Za svou existenci a pozdější proslulost vděčí Vincenzi Priessnitzovi, zakladateli vodoléčby, který v roce 1822 založil na Gräfenbergu první vodoléčebný ústav.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Jeseník

Wellness HOLIDAYS

3 dny / 2 noci / polopenze
Objevte Priessnitzovy léčebné lázně a vyzkoušejte pobyt Wellness HOLIDAYS na 3 dny. Čeká na vás koupel ze solí z Mrtvého moře, celková masáž, stravování je formou polopenze. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze tří lázeňských hotelů.

Cena zahrnuje

HOLIDAYS pro muže a ženu

4 dny / 3 noci / polopenze
Přijeďte zrelaxovat na čtyřdenní pobyt do lázní Jeseník. V ceně pobytu máte 3x ubytování s polopenzí a vybraný balíček procedur pro muže a ženu. Ubytování je v jednom z lázeňských domů.

Cena zahrnuje

Relax HOLIDAYS

5 dní / 4 noci / polopenze
Máte rádi hory? Užijte si 5tidenní pobyt v lázních Jeseník se 4 procedurami a možností výletů do okolí. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze 3 lázeňských domů, stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Senior HOLIDAYS

7 dní / 6 nocí / polopenze
Léčebný pobyt s lékařským vyšetřením a stanovením upravením léčebného plánu na základě individuálního zdravotního stavu

Cena zahrnuje

Jeseník

Priessnitzovy léčebné lázně mají ve znaku lva symbolizujícího vítěznou cestu vodoléčby a zavázání pokračovatelů proslulého vodního doktora, že budou i nadále čistými přírodními prostředky spolu s nejnovějšími poznatky vědy, vracet lidem zdraví a radost ze života. Kromě léčby se však nezapomíná ani na milovníky wellness pobytů, a to v kombinacích wellness programů romantika pro dva, ski a wellness, wellness program pro dámy aj. Kupte si wellness pobyt v Jeseníku!

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1