relaxační a wellness pobyty

Harrachov

Dnes jedno z nejhezčích středisek zimních sportů a rekreace v Čechách vzniklo v 17. století jako ves Dörfl. V 18. století byla obec přejmenována podle majitelů místního panství na Harrachov.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Harrachov
Harrachov / Hotel Svornost ***

Nechte se hýčkat - 2 noci

3 dny / 2 noci / polopenze
Nechte se hýčkat a užijte si třídenní pobyt v Krkonoších. Hotel Svornost nabízí volný vstup do bazénu a fitness, během pobytu dostanete 2 wellness procedury, stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Harrachov / Hotel Svornost ***

Rozmazlovací pobyt - 3 noci

4 dny / 3 noci / polopenze
Úžasný čtyřdenní pobyt v Harrachově, hotel Svornost *** s wellness programem. Během pobytu Vás čeká parafínový zábal, částečná aroma masáž a rašelinový zábal. Také máte volný vstup do bazénu a fitness. V ceně je zahrnuta polopenze.

Cena zahrnuje

Harrachov / Hotel Svornost ***
Pojeďte si odpočinout na pět dní do Harrachova, hotel Svornost *** s polopenzí. Dostanete 2 wellness procedury, láhev vína na pokoj, odpolední kávu...můžete si zahrát také stolní tenis, stejně tak můžete navštěvovat hotelový bazén. Stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Harrachov / Hotel Svornost ***
Nevíte kde strávit s dětmi letošní prázdniny? Zkuste hotel Svornost v Harrachově. Nabízíme Vám šestidenní pobyt s polopenzí, vstupem do bazénu a možností využít další aktivity.

Cena zahrnuje

Harrachov / Hotel Svornost ***

Buďte fit - 5 nocí

6 dní / 5 nocí / plná penze
Buďte fit a vychutnejte si šestidenní pobyt v Krkonoších. Harrachov, hotel Svornost *** Vás zve na wellness pobyt s 2 procedurami. K tomu máte volný vstup do bazénu. Stravování formou plné penze, během pobytu dostanete i uvítací drink a kávu s koláčem.

Cena zahrnuje

Harrachov

Provozování zimních sportů zde má letitou tradici. Již v roce 1908 zde byl založen Spolek zimních sportů a v roce 1923 se v Harrachově konaly první mezinárodní závody v klasických disciplínách. Od roku 1990 dochází k prudkému rozvoji cestovního ruchu, výrazně se zlepšila infrastruktura města, přibyla bobová dráha a byla zrekonstruována lanová dráha na Čertovu horu (1020 m n.m.).

Wellness hotel Svornost, který je obsažen v naší nabídce, Vás jistě přiláká širokou paletou wellness programů, z nichž nejoblíbenější je Wellness týden.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0