Wellness pobyty - Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Pawlik-Aquaforum****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Balneo
Bazén
Internet_WiFi
restaurace
sauna
Výtah
Bar
Parkování_za_poplatek
recepce

VYBAVENÍ POKOJE

Internet_WiFi
Koupelna_WC
mini-bar
TV
Vysoušeč_vlasů
Župan
Trezor

Poloha

Lázeňský hotel Pawlik-Aquaforum**** je luxusní ubytování s lázeňskými službami v zeleni lázeňského parku.

Popis lázeňského hotelu

Královská vila města Františkovy Lázně leží uprostřed lázeňského parku v centru města.V hotelu Pawlik-Aquaforum****je poskytována tradiční lázeňská kúra s více než dvousetletou tradicí, která využívá výlučně místních přírodních léčivých zdojů v té nejvyšší kvalitě a zároveň aplikuje metody nejmodernější medicíny pod vedením odborných lékařů.

Hoteloví hosté si mohou během pobytu vychutnat neomezený vstup do Aquafora – největšího a nejkrásnějšího aquaparku českých lázní (3 vnitřní, 2 vnější bazény, 2 vířivky, sauna). Hotel je přímo propojen nejen s Aquaforem, ale také s Lázeňskou klinikou a Císařskými lázněmi. V Císařských lázních jsou nabízeny tradiční léčebné procedury včetně slatinných koupelí, které hrají v léčebných programech díky svým blahodárným účinkům nezastupitelnou a unikátní roli. Hotel Pawlik-Aquaforum****je jejich exkluzivním poskytovatelem.

V nové moderní Lázeňské klinice můžete vyzkoušet nejen léčebné a wellness procedury, ale také různé estetické a neinvazivní lékařské zákroky.

Dalším skvostem hotelu je jeho nádherná zahrada, relaxační lesopark, letní terasa s grilem, knihovna, čítárna, bar s živou hudbou a gentlemen´s club. Mezi další služby hotelu patří například kosmetika, kadeřnictví, pedikúra, manikúra, půjčovna jízdních kol a nordic walking holí, nabídka kulturních program a výletů (za poplatek), půjčovna společenských her či bezplatné wifi připojení.

Hotel PAWLIK-AQUAFORUM dsiponuje výtahem a poskytuje ubytování ve 128 dvoulůžkových a 133 jednolůžkových pokojích ve dvou budovách A a B, které jsou propojeny skleněnou vytápěnou chodbou.

Vybavení pokoje

Standard v budově A i budově B - menší plocha pokoje, všechny pokoje mají sprchu, WC, fén, župan, telefon, připojení k internetu, LCD televizor se satelitními programy, minibar a trezor.

Komfort v budově A i budově B - Větší plocha pokoje s výhledem do okolní zeleně. Všechny pokoje mají sprchu, WC, fén, župan, telefon, připojení k internetu, LCD televizor se satelitními programy, minibar a trezor.

Stravování

v jídelnách hotelu: snídaně, oběd a večeře jsou nabízené formou rautových stolů a show kitchen.

Procedury poskytované lázeňským hotelem

přímo v hotelu je nová lázeňská klinika s lázeňským personálem, celodenní zdravotnická služba a poskytují se zde tyto procedury: klasické procedury (slatinné koupele a zábaly, uhličité koupele, plynové injekce, vodoléčba, masáže), fyzikální léčby (parafínové zábaly, magnetoterapie, nejrůznější formy elektroléčby), fyzioterapie (pohybová léčba, reflexní léčba) a speciální procedury (manuální a přístrojová lymfodrenáž, kryoterapie, oxygenoterapie, akupunktura, solná jeskyně aj.).

Poznámka

Komplex disponuje několika parkovišti (omezená kapacita – za poplatek). Pobyt domácích zvířat není možný.

Františkovy Lázně - Lázeňský hotel Pawlik-Aquaforum - Zvýhodněný pobyt VITAL
Františkovy Lázně

Zvýhodněný pobyt VITAL

5 dní / 4 noci
polopenze

 

od 7 950 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1