Wellness pobyty - Dolní Vltavice

Hotel Resort Relax****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
bar
výtah
internet / Wi-Fi
hotelový bazén
sauna
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

internet / Wi-Fi
TV
minibar
pokojový trezor
koupelna / WC
vysoušeč vlasů

Poloha hotelu:

Resort najdete v klidné oblast obce Dolní Vltavice, zhruba 5 km od Černé v Pošumaví, přímo na břehu přehradní nádrže Lipno. Jedná se místo obklopené přírodou v neporušené krajině, ideální pro pěší a cyklistické výlety do okolí přehrady, třeba i za využití přívozu z Dolní Vltavice do Kyselova. Přímo v resortu se nachází přístaviště, k dopravě v oblasti lze využít jeden z parníků, stejně tak jako nastoupit na okružní vyhlídkovou plavbu.

Popis hotelu:

Resort se skládá ze tří typů ubytovacích kapacit – hlavní hotelové budovy, privátních apartmánových domů a dependance Maják. Resort disponuje konferenčními prostory – hlavní konferenčním sálem a designovou zasedací místností je zasedací místnost Plauba. Součástí je Gril Bar Regata, který je v provozu zejména v hlavní letní sezóně a o víkendech. Velkou předností resortu je vlastní hotelová pláž s lehátky a slunečníky. Aquamarina – přístaviště s nabídkou hotelové flotily motorových člunů, (není třeba kapitánského průkazu) Vám umožní objevovat krásy Lipna. Dále se nabízí další sportovní aktivity, resp. zápůjčky sportovního vybavení (kola, elektrokola, in-line brusle)

Do samotného hotelu s velmi příjemnou atmosférou vstoupíte přes hotelovou recepci, na kterou navazuje hotelová restaurace, nabízející českou I mezinárodní kuchyni a široký výběr českých i zahraničních vín. Za chladného počasí oceníte možnost posezení u krbových kamen, v létě pak nabídku letní zastřešené terasy hotelu. WiFi je zdarma v rámci celého resortu.

K dispozici je výtah, kterým je možné se dostat přímo do Wellness & Spa o rozloze 680 m2 – koupání v bazénu o rozloze 60 m2 (teplota vody 29oC) s perličkovou masážní lavicí, keramicky vyhřívanou lavice vedle bazénu, odpočinkovou zónou s lehátky a wellness barem a venkovní vířivkou pro 6-8 osob (teplota vody 34-36oC).Do saunového světa je možný vstup bez plavek a zde na váš čeká finská sauna, bio-sauna a parní lázeň, vč. ochlazovacích sprch a venkovního bazénku.

Celková kapacita hotelu 30 pokojů a 1 apartmán, z toho 14 pokojů má balkon s výhledem na přehradu. Privátní apartmánové domy a dependance Maják nabízejí pokoje zařízené v námořnickém styl s uvolněnou atmosférou.

Vybavení pokoje:

pokoje mají sprchový kout s vysoušečem vlasů, WC, vlastní pokoj je vybaven m.j. pracovním stolem, minibarem, trezorem, telefonem a LCD televizorem. V každém pokoji je možná přistýlka pro 1 dítě – maximální obsazení pokoje je 2 dospělí a 1 dítě.

Stravování:

v hotelové restauraci – snídaně formou bufetu, večeře – servírované menu o 3 chodech dle výběru.Welleness procedury poskytované hotelem: - viz. popis hotelu, bazén, sauny, možnost objednání wellness masáží dle nabídky hotelu.

Poznámka:

Parkování na hotelovém parkovišti za poplatek Kč 100,- za první noc, za další noci Kč 50,- / automobil. Pobyt domácích zvířat je možný – za poplatek Kč 350,- / noc – včetně servisu dek, misek a pamlsku na uvítanou.

Dolní Vltavice - Hotel Resort Relax - Léto na Lipně
Dolní Vltavice

Léto na Lipně

3 dny / 2 noci
polopenze

 

od 3 770 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0