relaxační a wellness pobyty

Beskydy

Malebné pohoří v naší zemi, které se nachází na severovýchodní Moravě v oblasti Valašsko a přilehlé části českého Slezska.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Beskydy
Občas všichni potřebujeme trochu vypnout. Navštivte ve všední dny Spa hotel Lanterna, nebudete mít na starosti nic jiného než příjemné koupání v bazénu a ve vířivce, saunování, relax a dobré jídlo. Odpočine si hlava i tělo.

Cena zahrnuje

Pobyt ve všední dny za zvýhodněné ceny nabízí Wellness Hotel Horal v Beskydech. Dopřejte si neomezený vstup do wellness centra hotelu a stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Chybí vám energie? Pojeďte na 3 dny do Beskyd a užijte si luxusní pobyt se snídaní a volným vstupem do wellness centra hotelu.

Cena zahrnuje

Šumění beskydských lesů a nekonečný výhled do krajiny. Tohle všechno si můžete užívat z vyhřátého termálního bazénu nebo se skleničkou v ruce u výborné večeře. Ostatně, Wellness pobyt v Beskydech patří k našim nejoblíbenějším celoročním balíčkům pro hosty každého věku.

Cena zahrnuje

Potřebujete zrelaxovat? Pojeďte na prodloužený pobyt ve všední dny do Beskyd a užijte si luxus se snídaní a volným vstupem do wellness centra hotelu.

Cena zahrnuje

Zregenerujte tělo i ducha v krásném prostředí Beskyd. Ubytováni budete v hotelu Horal, kde si můžete užít 2 noci s polopenzí. Čeká Vás takéneomezený vstup do wellness centra hotelu.

Cena zahrnuje

Beskydy

Chráněná krajinná oblast Beskydy je svou rozlohou 1 160 km² největší chráněnou krajinnou oblastí v České republice.

Krásná a malebná příroda, hory a lesy, bohatá nabídka aktivit po celý rok - to jsou hlavní důvody, proč se do Beskyd jezdí. Vydejte se pěšky nebo na kole k výhružné soše boha Radegasta na bájnou horu Radhošť. Doporučujeme také navštívit Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm nebo unikátní Římskokatolický kostel Panny Marie Sněžné z roku 1754 ve Velkých Karlovicích. Součástí této obce je i vesnice Malé Karlovice, kde se mimo jiné natáčely seriály „DoktorMartin“, „Strážmistr Topinka“ a česká pohádka „Největší dar“.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1