víkendové wellness pobyty

Turčianské Teplice

Známé termální lázně Turčianské Teplice leží v centrální části Slovenska v oblasti Turiec mezi pohořími Malé a Velké Fatry.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Turčianské Teplice
Turčianské Teplice / Lázeňský dům Depandance Aqua **

Víkend

3 dny / 2 noci / plná penze
Pojeďte si užít pohodový víkend do Slovenských Turčianských Teplic. Přejete si snad více než plnou penzi, masáž Zeus, vířivou koupel, saunový svět, bylinkovou parní koupel, vstup na tři hodiny do Aquaparku a volný vstup do bazénu Olympic a do fitness? Ano, ještě konzultace s lékařem.

Cena zahrnuje

Turčianské Teplice

V blízkém okolí najdete mnoho přírodních krás a historických památek. Ne nadarmo se tento region nazývá Ztracený ráj. Národní park Malá Fatra, zejména pak oblast Kriváně, patří k nejvýznamnějším turistickým oblastem Slovenska.

Historie lázní sahá do 13. století, ale významnější rozvoj nastal teprve ve druhé polovině 20. století.

V současnosti Turčianské Teplice nabízejí jak klasické léčebné pobyty, tak i široké spektrum relaxačních a wellness pobytů, jako wellness mini, wellness pobyty pro těhotné, harmonizující wellness pobyt aj. Objevte pro sebe jedinečnost Turčianských Teplic!

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.