víkendové wellness pobyty

Dunajská Streda

Dunajská Streda se nachází v samém středu Žitného ostrova a jeho historie je dlouhá přes tisíc let, kdy v této oblasti vznikla první stálá sídliště.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Dunajská Streda
Dunajská Streda / Hotel Therma ****

Wellness víkend

3 dny / 2 noci / polopenze
Pojeďte si užít wellness pobyt na Slovensko, do Dunajské Stredy na 3 dny. Hotel Therma s polopenzí (snídaně, oběd) a navíc s denním vstupem do bazénového světa, Nordsee Spa saun, Garden Spa a fitness. Zdarma je i parkování a internetové připojení.

Cena zahrnuje

Dunajská Streda / Hotel Therma ****

Relax víkend

3 dny / 2 noci / polopenze
Během třídenního pobytu na Slovensku, v hotelu Therma s polopenzí si užijete do sytosti bazény, vířivky, sauny. Využít můžete i fitness, zdarma potom parkování a internetové připojení.

Cena zahrnuje

Dunajská Streda / Hotel Therma ****

Long víkend

4 dny / 3 noci / snídaně
Pojeďte si užít wellness pobyt na Slovensko, do Dunajské Stredy na 4 dny. Hotel Therma s polopenzí a navíc s denním vstupem do bazénového světa, Nordsee Spa saun, Garden Spa a fitness. Zdarma je i parkování a internetové připojení.

Cena zahrnuje

Dunajská Streda

Dnes je Dunajská Streda moderně pulsující město, které za svůj turistický věhlas vděčí zejména místním termálním pramenům a známému Thermalparku s moderním wellness centrem. Okolí nabízí nepřeberné množství možností, jak aktivně prožít svoji dovolenou (vodní sporty na přehradní nádrži Gabčíkovo, množství historických památek, závodní okruh Slovakiaring apod.). Nenechte si ujít naši celoroční nabídku wellness pobytů (thajský, Bali aj.) v hotelu Therma, který je skutečnou perlou mezi slovenskými wellness-hotely.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0