víkendové wellness pobyty

Dudince

Dudince leží v jižní části středního Slovenska v povodí říčky Štiavnica v nadmořské výšce 140 m. Jsou známé jako místo s největším počtem slunečných dní v roce na Slovensku a mírnými zimami.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Dudince
Dudince / Hotel Flóra **

Víkend Flóra

3 dny / 2 noci / polopenze
Pohodový víkendový pobyt nejen pro milovníky tenisu v Dudincích. Během pobytu máte volné využití tenisového kurtu (v letním období) a také volný vstup do hotelového bazénu. A abyste si připadali, jako v lázních dostanete částečnou masáž a vířivou koupel. Ubytování v hotelu Flóra s polopenzí a 1 obědem.

Cena zahrnuje

Odpočinkový víkend

3 dny / 2 noci / polopenze
A kde jinde byste si o víkendu odpočinuli jak v lázních? Slovenské lázně Dudince Vás zvou odpočívat na víkendový pobyt. Denně můžete lenošit v relaxačním bazénu Wellnea a 2x za pobyt využít na hodinu svět Wellnea (mimo masáže a relax-vany). Ubytování si můžete vybrat ze dvou lázeňských domů.

Cena zahrnuje

Romantic

3 dny / 2 noci / plná penze
Vezměte svou partnerku nebo partnera na romantický pobyt na Slovensko do lázní Dudince. Užívat si budete s plnou penzí (z toho 1x romantickou večeři s míchaným nápojem lásky a snídaně s možností až do postele), s aromatickou částečnou masáží, se společnou Kleopatřinou koupelí a 2x vstup do Wellnea.

Cena zahrnuje

Prodloužený léčebný víkend

4 dny / 3 noci / plná penze
Nabitý prodloužený víkend léčebnými procedurami. 4 dny ubytování s plnou penzí, lékařskou prohlídkou s konzultací Vašich obtíží a pak už 7 vybraných léčebných procedur dle doporučení lékaře. K tomu můžete využívat vnitřní vířivý bazén Wellnea a od května do listopadu i venkovní bazén (dle počasí).

Cena zahrnuje

Dudince

Uhličito-siřité složení pramenů je v Evropě velmi ojedinělé, srovnatelné prameny lze nalézt pouze ve Vichy ve Francii. Historie využití léčebných účinků pramenů sahá až do doby Římanů, po kterých zde zůstalo celkem 32 kamenných římských bazénů.

Po r. 1960 byla v Dudincích postavena celá řada nových léčebných domů, které prošly nedávno rozsáhlou modernizací, aby odpovídaly současným trendům léčebných pobytů i wellness turistiky. V naší nabídce wellness pobytů pro sebe jistě najdete vhodný program, např. wellness-beauty, Medical-wellness programy aj.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.