víkendové wellness pobyty

Demänovská dolina

Demänovská dolina je nejnavštěvovanější a nejkrásnější lokalitou Nízkých Tater ležící na jejich severním úpatí. Táhne se v délce 16 km mezi vrcholy Ďumbier (2043 m), Krúpola hoľa (1927 m), Chopok (2024 m), Dereše (2003 m) a Poľana (1889 m).

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Demänovská dolina
Demänovská dolina / Hotel GRAND Jasná ****

Wellness Jasná 3

4 dny / 3 noci / snídaně
Čtyřdenní pobyt v krásném hotelu Grand Jasná **** se snídaní. Navíc máte v ceně denně vstup na tři hodiny do hotelového wellness centra s bazénem a saunami. Hotel se nachází na krásném místě Demänovské Doliny pod Chopkom, nejznámějším vrcholem Nízkých Tater. Ideální jako start pro dlouhé procházky.

Cena zahrnuje

Demänovská dolina

Údolí je součástí Národního parku Nízké Tatry a nabízí překrásnou faunu a flóru, světoznámé jeskyně, ideální lyžařské terény a možnosti letní turistiky. Vhodné klimatické podmínky činí z této oblasti ideální cíl letní i zimní rekreace a aktivního odpočinku.

Nabízíme Vám krátkodobé i týdenní pobyty v nově otevřeném luxusním Wellness Hotelu Chopok s moderně vybaveným wellness centrem. Svým designem a standardem poskytovaných služeb uspokojí hotel i ty nejnáročnější klienty.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.