víkendové wellness pobyty

Visegrád

Nejkrásnější partie 400 m dlouhé maďarské části veletoku Dunaje se rozkládá mezi městy Estergom (Ostřihom) a Szentendre. Visegrád leží ve známé rekreační oblasti, na úpatí malebné vrchoviny Börzsöny a Visegrádu.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Visegrád
Maďarské městečko Visegrád je opravdu skvostem na Dunaji. Nádherná krajina, historické stavby a veletok Dunaj. Nyní můžete být u toho v luxusním hotelu Thermal Visegrad ****. Krátký pobyt na tři dny je tou první ochutnávkou zdejších lázní. K polopenzi máte i volné využití spa a wellness zóny.

Cena zahrnuje

Visegrád

Obec svými starodávnými stavbami, památkami a úzkými uličkami vyzařuje osobitou historickou atmosféru. Díky vhodným dopravním a geografickým podmínkám je přístupná jak po vodě, tak po souši. Památky, které tvoří součást maďarského kulturního dědictví, akce a zařízení spojená s turistickým ruchem, po zásluze vytvářejí z Visegrádu známé místo nejen v Maďarsku, ale i v zahraničí.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0