víkendové wellness pobyty

Železná Ruda

Železná Ruda leží na samé hranici České Republiky, na Šumavě. Spíše než železnou rudou, která mu dala jméno, proslula jako centrum rekreace. S několika ski areály a mnoha kilometry běžkařských tras patří Železnorudsko k největším střediskům zimních i letních sportů a rekreace na Šumavě.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Železná Ruda
Železná Ruda / Orea Resort Horizont ***

Wellness Beauty

3 dny / 2 noci / polopenze
Pohodový třídenní pobyt určený k odpočinku a relaxaci v srdci Šumavy. Orea Resort Horizont *** Vás zve na pobyt s polopenzí (bufetovou) a jednou wellness procedurou dle Vašeho výběru (z nabídky hotelu). K tomu máte neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem, fitness, saunami atd.

Cena zahrnuje

Železná Ruda / Orea Resort Horizont ***

Pohoda & Relax

3 dny / 2 noci / polopenze
Potřebujete si odpočinout? Pojeďte na třídenní pohodu a relax na Šumavu do hotelu Orea Resort Horizont, nedaleko Železné Rudy. Ubytování s polopenzí formou bufetu, rašelinovým zábalem, klasickou masáží zad a šíje a také neomezeným vstupem do bazénu, whirlpoolu, fitness, sauny a parní lázně.

Cena zahrnuje

Železná Ruda / Orea Resort Horizont ***
Jedinečný romantický pobyt na tři dny v Orea Resort Horizont *** na Šumavě. Jiné hotely nabízejí romantické večeře jednou za pobyt, zde jí budete mít dvakrát. Také budete mít romanticky vyzdobený pokoj s lahví sektu a užijete si perličkovou koupel a neomezený vstup do wellness zóny hotelu.

Cena zahrnuje

Železná Ruda / Orea Resort Horizont ***

Navždy mladí 55+

6 dní / 5 nocí / polopenze
Být stále mlád, být stále mlád… Na kolik se cítíš, tolik ti je, říkala vždycky maminka. A proto pojeďte se cítit mladší po pobytu v Orea Resort Horizont nedaleko Železné Rudy. Šestidenní wellness pobyt s inhalací, rašelinovým obkladem, masáží, suchou koupelí a neomezeným vstupem do wellness zóny.

Cena zahrnuje

Železná Ruda

V letních měsících mohou návštěvníci na Železnorudsku obdivovat panenskou přírodu a historické památky. Nikdo by neměl vynechat návštěvu největších šumavských jezer. Černé i Čertovo jezero zvládnete navštívit pěšky za jeden den. Dále doporučujeme navštívit další dvě šumavská jezera, a sice Prášilské a malé jezírko Laka. Kousek za hranicemi najdete Velké a Malé Javorské jezero a jezero Roklanské.Přímo v Železné Rudě stojí za návštěvu zvlástní chrám Panny Marie Pomocné z hvězdy, nebo zámeček, který hostí Motomuzeum a expozici loutek. Ve zdejším muzeu Šumavy je k vidění sklo.

Když napadne sníh prožívá Železná Ruda hlavní turistickou sezónu. Pro návštěvníky je připraveno 25km sjezdových tratí různých stupňů obtížnosti a 29 vleků. Milovníci běžek tu naleznou 100km běžeckých stop.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.