víkendové wellness pobyty

Železná Ruda

Železná Ruda leží na samé hranici České Republiky, na Šumavě. Spíše než železnou rudou, která mu dala jméno, proslula jako centrum rekreace. S několika ski areály a mnoha kilometry běžkařských tras patří Železnorudsko k největším střediskům zimních i letních sportů a rekreace na Šumavě.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Železná Ruda

Železná Ruda

V letních měsících mohou návštěvníci na Železnorudsku obdivovat panenskou přírodu a historické památky. Nikdo by neměl vynechat návštěvu největších šumavských jezer. Černé i Čertovo jezero zvládnete navštívit pěšky za jeden den. Dále doporučujeme navštívit další dvě šumavská jezera, a sice Prášilské a malé jezírko Laka. Kousek za hranicemi najdete Velké a Malé Javorské jezero a jezero Roklanské.Přímo v Železné Rudě stojí za návštěvu zvlástní chrám Panny Marie Pomocné z hvězdy, nebo zámeček, který hostí Motomuzeum a expozici loutek. Ve zdejším muzeu Šumavy je k vidění sklo.

Když napadne sníh prožívá Železná Ruda hlavní turistickou sezónu. Pro návštěvníky je připraveno 25km sjezdových tratí různých stupňů obtížnosti a 29 vleků. Milovníci běžek tu naleznou 100km běžeckých stop.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0