víkendové wellness pobyty

Volary

Volary jsou město nacházející se na jihu Čech, v jihozápadní části Jihočeského kraje 18 km jihozápadně od nejbližšího města s rozšířenou působností Prachatic. Volary též leží na území CHKO Šumava a na hranici NP Šumava. Městská zástavba je situována do kotliny Teplé Vltavy severně od řeky, okolo Volarského potoka. Jméno města je německého původu a je patrně odvozeno od lesů, které město obklopují.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Volary

Víkend pro akční turisty

3 dny / 2 noci / polopenze
Třídenní víkendový wellness pobyt ve Volarech, Městský hotel Bobík. Nástupní den na tento pobyt je v pátek, abyste si mohli pořádně užít volný víkend. Mimo stravování, které se podává formou polopenze si užijete jednu vířivou konopnou koupel a jednu manuální konopnou masáž (vybraná část těla).

Cena zahrnuje

Úžasná nabídka Městského hotelu Bobík *** ve Volarech. Víkend s all inclusive nápoji (volarské pivo, rozlévané víno, domácí limonády dle nabídky, nebo voda). A abyste měli žízeň, čeká Vás manuální konopná masáž (vybraná část těla), konopná koupel a suchá masážní vana. Stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Volary

Zmodernizovaný Městský hotel Bobík nabízí díky své poloze, konopným lázním, komfortnímu ubytování, místnímu pivovaru či regionální kuchyni naplnění představ i náročného hosta.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.