víkendové wellness pobyty

Teplice v Čechách

Teplice, neboli Malá Paříž je ideálním místem pro krátkodobý odpočinek v tuzemských lázních. Vyberte si jeden z našich víkendových pobytů s programem a nechte se hýčkat péčí, které se Vám dostane. Budete se cítit jako císařovna Sissi, která lázně navštívila dávno před Vámi. O lázních Teplice, historii i co a jak se zde léčí, si můžete přečíst níže.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Teplice v Čechách

Pobyt relax

3 dny / 2 noci / polopenze
Pojeďte na pobyt relax do lázní Teplice. Během tohoto wellness pobytu dostanete ruční masáž částečnou, vstup do solné jeskyně. Navíc budete mít dva 2hod vstupy do termálního bazénu a saun Thermalium, poukázku na občerstvení v kavárně v hodnotě 100 Kč a zapůjčený župan.

Cena zahrnuje

Teplice v Čechách / Lázeňský dům Judita ***

Vítejte v Teplicích

4 dny / 3 noci / plná penze
Pojeďte na víkendový relax do lázní Teplice. Během tohoto wellness pobytu budete čerpat lázeňské procedury jako je termální koupel, ruční masáž, thajská celotělová masáž a navíc budete mít jeden vstup do solné jeskyně a také do botanické zahrady.

Cena zahrnuje

Antistresový pobyt - víkend

4 dny / 3 noci / polopenze
Nenechte se rozčílit a předcházejte stresu. Antistresové uvolnění v lázních Teplice na 4 dny s vhodně voleným programem ve Vás rozlije pohodu a uspokojení. Pojeďte si užít ájurvédskou masáž, ruční masáž částečnou, solnou jeskyni. Využijte termální bazén, sauny a fitness a zastavte se v kavárně.

Cena zahrnuje

Ludwig van Beethoven - víkend

5 dní / 4 noci / polopenze
Pětidenní pobyt v lázních Teplice, Ludwig van Beethoven, plný úžasných lázeňských procedur jako jsou masáže, koupel a fototerapie s oxygenoterapií. Dále máte 3x volný vstup do termálního bazénu a saun, volný vstup do fitness, 1x vstup do solné jeskyně a poukázku na 100 Kč do kavárny. V ceně ubytování je zahrnuta polopenze.

Cena zahrnuje

Teplice v Čechách

Teplice leží v Ústeckém kraji 15 km od Ústí nad Labem v kotlině mezi Českým středohořím u Krušnými horami. Do druhé světové války se Teplicím pro jejich vysokou kulturu přezdívalo „Malá Paříž“.

Podle Hájkovy kroniky byl první pramen objeven roku 762, proto jsou lázně Teplice řazeny k nejstarším v Čechách. První písemné zmínky pochází až z roku 1057. Roku 1160 zde byl založen klášter královnou Juditou, manželkou Vladislava II. Po cca 100 letech již vzniká gotické město. Jedním z největších mylníků pro Teplice byla 30 letá válka, kdy bylo vybité obyvatelstvo doplňováno nově příchozím německým obyvatelstvem. Následně byl pro Teplice katastrofický rok 1793, kdy vyhořelo spoustu dřevěných domů, které následně nahradili domy v klasicistním slohu.

Do historie Teplic bychom měli zahrnout i jejich slavné hosty, mezi něž se řadili Johann Wolfgang Goethe, Ludwig van Beethoven, německý císař Vilém I., rakouský císař František Josef, Vilém Slavata (který si přijel léčit zranění po pražské defenestraci), car Petr I. Veliký, švédský král Gustav IV., ruský car Alexandr, rakouská císařovna Sissi a mnoho, mnoho dalších významných osobností.

V Teplicích se můžete věnovat nejen své léčbě, relaxu, masážím, ale byla by škoda se neprojít k zámku, na rozhlednu či do hvězdárny a na Doubravskou horu se stejnojmeným hradem. Navštívit také můžete botanickou zahradu a mnoho dalších zajímavých míst.

Indikace

Onemocnění pohybového ústrojí, nemoci oběhového ústrojí, nemoci nervové a nemoci z povolání. Dále pak nemoci onkologické, cukrovka a nemoci z poruch látkové výměny.

Léčivé zdroje

Hlavním zdrojem léčebných procedur jsou vzácné přírodní termální vody 39° C teplé, které již 2000 let navrací nemocným zpět jejich zdraví. Prameny jsou hydrouhličitano-sodného typu s obsahem fluoridu a s velkým množstvím stopových prvků včetně vzácných prvků.

Léčebné metody

Kombinace přírodních termálních koupelí s podvodními masážemi, rehabilitace, akupunktura, plynové injekce, parafinové zábaly, elektro- a magnetoterapie, oxygenoterapie.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0