víkendové wellness pobyty

Lázně Libverda

Lázně Libverda, bývalé šlechtické sídlo Clam-Gallasů, se nacházejí v malebném podhůří severního úpatí Jizerských hor na pomezí Čech, Německa a Polska. Městečko je obklopeno smíšenými lesy, které spolu s podhorskou polohou udávají jeho klimatický charakter.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lázně Libverda
Lázně Libverda / Hotel Nový dům ***
Trávíte víkendy aktivně? A už jste byly v Lázních Libverda? Ne? Napravte to na víkendovém pobytu v lázních s programem. 3 léčebné procedury po předchozí konzultaci, kardiofitness a procházky po Jizerských horách Vás přivedou na jiné myšlenky, než starosti všedních dní. V ceně pobytu je polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Libverda / Hotel Nový dům ***
Lázně Libverda v Jizerských horách Vás zvou na prodloužený víkendový pobyt s programem. Ubytování si můžete vybrat v tříhvězdičkovém hotelu, či čtyřhvězdičkovém penzionu. Během pobytu dostanete masáže a koupele. Stravování je zajištěno formou polopenze. Ve volných chvílích můžete objevovat okolí.

Cena zahrnuje

Lázně Libverda

Širokou nabídku wellness procedur nabízí nově otevřené wellness centrum Jizera. Ke sportovnímu vyžití je k dispozici nově postavený minigolf, moderně vybavené fitness centrum, tenisové kurty a rehabilitační bazén. V krásném okolí je mnoho zajímavých turistických stezek a skvělých cyklotras. Oblíbenými výletními cíli jsou výletní restaurace Obří sud, rekreační a poutní místo Hejnice, odkud není daleko k místním vodopádům, starobylé město a zámek Frýdlant a centrum kultury a sportu Liberec.

Nabídka wellness pobytů v Lázních Libverda je velmi široká - od wellness pobytů pro novomanžele, wellness pobytů pro muže či wellness pobytů pro ženy až po programy charakteru Medical wellness.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.