víkendové wellness pobyty

Horní Lomná / Beskydy

Obec Horní Lomná leží v údolí říčky Lomná na jihovýchodě okresu Frýdek-Místek.Horní Lomná je malebná obec, která spolu s Dolní Lomnou tvoří jedno z nejdelších (13 km) a nejhezčích údolí v Beskydech. Obec leží na toku říčky Lomné, od níž převzala i své jméno.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Horní Lomná / Beskydy
Horní Lomná / Beskydy / Wellness hotel Pod Kyčmolem ****
Vezměte svůj protějšek na romantický víkend do Beskyd, Wellness hotelu Pod Kyčmolem **** s polopenzí. Užijete si jej s lahví sektu na pokoji a s masáží. Žena lávovými kameny a muž regenerační masáž. Taktéž můžete využít neomezeného vstupu do wellness centra hotelu a do fitness centra + něco navíc.

Cena zahrnuje

Horní Lomná / Beskydy / Wellness hotel Pod Kyčmolem ****
Kdo by si nedal o víkendu pár piv, že? A co rovnou sladovou koupel v dřevěných kádích a degustaci piva Lomňan? Toto můžete zažít na třídenním víkendovém pobytu v Beskydech, wellness hotelu Pod Kyčmolem **** s polopenzí. Taktéž můžete neomezeně navštěvovat wellness centrum a fitness. A další program.

Cena zahrnuje

Horní Lomná / Beskydy / Wellness hotel Pod Kyčmolem ****

Pobyt pro seniory 50+

4 dny / 3 noci / polopenze
Wellness pobyt určený pro starší osoby padesáti let v Beskydech. Wellness hotel Pod Kyčmolem **** Vás zve na čtyřdenní pobyt s polopenzí, masážemi a volným vstupem do wellness centra a fitness. Zahrát si můžete bowling (1 hodina v ceně) a denně dostanete kávu se zákuskem v lobby baru.

Cena zahrnuje

Horní Lomná / Beskydy

Je vyhledávanou rekreační oblastí a ideální východisko pro výstupy na hřebeny Beskyd. V blízkém okolí leží Velký Polom, Slavíč, Visaláje. Lze dojít na Lysou horu, vrch Javorový, po Č-S hranici na hraniční přechod Konečná a pokračovat až do Bílých Karpat.

V zimě jsou v provozu dva lyžařské areály a k dispozici je i spousta hřebenových tras pro běžkaře.

V obci se dochovala četná lidová stavení, především v oblasti Horního Přelače.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.