víkendové wellness pobyty

Hluboká nad Vltavou

Historie Hluboké nad Vltavou je spjata s královským hradem Hluboká, který založil v polovině 13. století král Přemysl Otakar II. Městem se Hluboká nad Vltavou stala v r. 1907.

více

Wellness víkendy Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Hluboká nad Vltavou
Hluboká nad Vltavou / Parkhotel Hluboká ****

Romantika v Parkhotelu

2 dny / 1 noc / polopenze
Dvoudenní romantický wellness pobyt v Hluboké nad Vltavou, Parkhotel Hluboká ****. Romantika začíná už ubytováním v pokoji suite a pokračuje snídaní na pokoj, lahví sektu, večeří při svíčkách, sladké pokušení s kávou a také v privátním whirlpoolu na půl hodiny. Navíc máte volný vstup do posilovny.

Cena zahrnuje

Hluboká nad Vltavou / Parkhotel Hluboká ****

Šarm a tradice

3 dny / 2 noci / snídaně
Pojeďte si užív volný pobyt do Hluboké nad Vltavou. Zve Vás Parkhotel Hluboká ****. V ceně pobytu je zahrnuta snídaně, jedno tříchodové menu z Lovecké chaty, na přivítání dostanete sklenku tradiční české pálenky a také vstupenku na prohlídku zámku Hluboká nad Vltavou.

Cena zahrnuje

Hluboká nad Vltavou / Parkhotel Hluboká ****

Rodiny s dětmi vítány

3 dny / 2 noci / snídaně
Třídenní pobyt vhodný pro rodiny s dětmi v Hluboké nad Vltavou, Parkhotel Hluboká **** se snídaní, jedním celodenním vstupem na letní plovárnu (nebo 30. minut privátní whirlpool), vstupenku do ZOO Ohrada (nebo vstup do Pardálova výběhu) a vstupenku na prohlídku zámku Hluboká nad Vltavou.

Cena zahrnuje

Hluboká nad Vltavou / Parkhotel Hluboká ****

Harmonie a relax

3 dny / 2 noci / snídaně
Potřebujete relaxovat? Získat zpět svou harmonii a odpočinout si? Pak je pro Vás ideální třídenní wellness pobyt v Hluboké nad Vltavou, Parkhotel Hluboká ****. Čeká Vás částečná masáž zad a šíje, privátní whirlpool na půl hodiny a sauna nebo pára na dvě hodiny. V ceně jsou snídaně a jedna večeře.

Cena zahrnuje

Hluboká nad Vltavou

V současnosti je město rychle se rozvíjejícím centrem s širokou nabídkou kulturních a sportovních příležitostí: letní plovárnou s tobogánem, krytým bazénem se saunou, moderním kinem, otevřenými i krytými tenisovými kurty, zimním stadionem, baseballovým areálem, jízdárnou a golfovým hřištěm.

Okolí nabízí hustou síť cyklotras (například cyklostezku do Českých Budějovic), možnost vodního lyžování aj. Díky tomu je Hluboká nad Vltavou vyhledávaným cílem českých i zahraničních turistů včetně milovníků wellness pobytů. Vyberte si vhodný wellness program buď v hotelu Štekl nebo v Parkhotelu. V obou případech Vás čeká příjemný wellness prožitek.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0