Wellness pobyty - Turčianské Teplice

Lázeňský dům Veľká Fatra****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkoviště zdarma
parkování za poplatek
hotelová garáž
recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
fitness
sauna

VYBAVENÍ POKOJE

balkon
internet / Wi-Fi
TV
minibar
koupelna / WC
vysoušeč vlasů

Poloha

lázeňský dům Veľká Fatra je centrální budova lázní, ležící na okraji velkého lázeňského parku

Popis lázeňského domu

moderní, zrekonstruovaná 5-ti patrová budova s výtahy, vlastní jídelnou, restaurací, moderním společenským sálem, recepcí s trezorem, lobby-barem. Dále kosmetika, pedikúra/manikúra, kadeřnictví, internetová kavárna (za poplatek), lékárna, několik menších obchůdků, fitness-centrum. V objektu jsou dále ordinace lékařů (24 hod. služba), moderní lázeňsko-rehabilitační oddělení s termálním bazénem. V roce 2010 bylo přistavěno nové křídlo s kapacitou 200 pokojů kategorie Superior, balneologickou částí a venkovním termálním plaveckým bazénem 25 m. Celá tato část má pokrytí Wi-Fi zdarma.

Vybavení pokoje

Moderní pokoje Superior v nové části lázeňského domu jsou vybaveny koupelnou (vana/sprcha), WC, vysoušečem vlasů, SAT-TV, rádiem, telefonem, minibarem, WiFi, balkonem nebo terasou. Župany k dispozici.

Stravování

V hotelové jídelně, snídaně, oběd i večeře - vždy bufet (možnost dietní a dělené stravy).

Procedury poskytované lázeňským domem

Procedury se poskytují přímo v objektu, některé speciální se poskytují v novém Spa centru.

Areál Spa & Aquapark

Nedílnou součástí areálu lázní je nově vybudované Spa, které je propojené spojovací vyhřívanou chodbou s Aquaparkem. Spa centrum má vlastní vchod, recepci, za kterou následují šatny, dále rehabilitační bazény: tzv. ¬Ĺudový kúpel´ - rehabilitační bazén s termální vodou 33 °C (22 délka), s hydromasážními tryskami, chrliči, dále tzv. sedací Červený kúpel´ - bazén s termální, silně mineralizovanou vodou o teplotě 38 °C (dětem do 12 let není vstup povolen), a vířivku pro 8 osob o teplotě 35 °C. Součástí Spa je bylinková parní sauna, masážní kabiny, vč. Ayurvedy a separátní zóny pro proceduru Rasul (zábaly z Mrtvého moře, nebo kaolinový zábal, či zábal z mořských řas, aplikovaný v suché sauně a následně v parní sauně). Dále se zde poskytují kosmetická ošetření za použití speciální kosmetiky. V centru je k dispozici snack-bar. Spojovací chodba nás přivede do Aquaparku, který má vlastní vchod s recepcí, šatnou, dvěma bary s možností občerstvení, vnitřní velkokapacitní vířivkou, klidovými zónami, vnitřními tobogány, a dále vstupem do venkovního termálního bazénu s celoročním provozem (25 metrů délka, masážní trysky, chrliče vody). V létě je dále k dispozici bazén s atrakcemi - divoká řeka, houpací záliv, tobogány aj.), jakož i dětský bazén se skluzavkou, sluneční terasy a klidové lehátkové zóny.

Poznámka

Parkování je možné na nehlídaném parkovišti u hotelů (za poplatek) nebo v garáži u LD Velká Fatra (za poplatek). Pobyt domácích zvířat není povolen. Lázně nabízejí bohatý kulturní program, organizovaný celý rok, navíc v létě se pořádá Lázeňské kulturní léto, dále sportovní vyžití (kurzy jógy, aerobiku, stolní tenis, minigolf aj.)

Turčianské Teplice - Lázeňský dům Veľká Fatra - Wellness GOLD
Turčianské Teplice

Wellness GOLD

4 dny / 3 noci
plná penze

 

od 8 190 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0