relaxační a wellness pobyty

Tatranská Lomnica

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Tatranská Lomnica
Tatranská Lomnica / Grandhotel Praha ****

Wellness Tatranská Lomnica 3

4 dny / 3 noci / snídaně
Čtyřdenní pobyt na Slovensku v Tatranské Lomnici, Grandohtel Praha **** se snídaní a tříhodinovým vstupem denně do hotelového wellness centra (bazén s vodními atrakcemi, whirlpool, finská sauna a relaxační zóna). Tatranská Lomnica je ideálním výchozím místem pro Vaše procházky po Vysokých Tatrách.

Cena zahrnuje

Tatranská Lomnica / Grandhotel Praha ****
Zvýhodněný pětidenní pobyt ve Vysokých Tatrách na Slovensku. Zaplatíte tři noci a spíte čtyři noci v Grandhotelu Praha se snídaní. Denně máte volný vstup do hotelového wellness centra (bazén s vodními atrakcemi, whirlpool, finská sauna a relaxační zóna). Hotel má ideální polohu s výhledem na hory.

Cena zahrnuje

Tatranská Lomnica / Grandhotel Praha ****

Wellness Tatranská Lomnica 5

6 dní / 5 nocí / snídaně
Máte rádi hory? A proč ne rovnou Tatry? Pojeďte do Tatranské Lomnice na Slovensko do krásného Grandhotelu Praha **** na šest dní. Čekají Vás nejen individuální procházky po Vysokých Tatrách, ale i hotelové wellness centrum, kam můžete každý den na tři hodiny (bazén, sauna, whirlpool atd.).

Cena zahrnuje

Tatranská Lomnica / Grandhotel Praha ****

Wellness Tatranská Lomnica 7=6

8 dní / 7 nocí / snídaně
Zaplaťte šest nocí a bydlete sedm nocí. Zlevněná nabídka týdenního wellness pobytu na Slovensku v Tatranské Lomnici, v krásném Grandhotelu Praha **** se snídaní a denním tříhodinovým vstupem do hotelového wellness centra (bazén s vodními atrakcemi, whirlpool, finská sauna a relaxační zóna).

Cena zahrnuje

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.