relaxační a wellness pobyty

Starý Smokovec

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Starý Smokovec

Wellness Starý Smokovec

4 dny / 3 noci / snídaně
Navštivte nejstarší tatranskou osadu Starý Smokovec na Slovensku, která se proměnila v nádherné lázně. Čtyřdenní pobyt se snídaní v Grandhotelu Starý Smokovec **** s možností denně na 3 hodiny navštívit hotelové wellness centrum (více jak 300 metrů čtverečních) je ideálním pro Váš aktivní odpočinek.

Cena zahrnuje

Plaťte tři noci, bydlete čtyři. Zlevněný pobyt ve Vysokých Tatrách na Slovensku v Grandhotelu Starý Smokovec **** se snídaní a denním vstupem na tři hodiny do atraktivního hotelového wellness s bazénem (který má vlnobití), třemi druhy saun, whirlpoolem, fitness centrem a s mnoha dalšími atrakcemi.

Cena zahrnuje

Wellness Starý Smokovec 5

6 dní / 5 nocí / snídaně
Šestidenní wellness pobyt na Slovensku v lázních Starý Smokovec je ideálním místem pro Váš odpočinek, který můžete pojmout pasivně (v ceně je denní vstup na tři hodiny do velkého hotelového wellness), či aktivně k prozkoumávání Vysokých Tater. Ubytování v Grandhotelu Starý Smokovec se snídaní.

Cena zahrnuje

Wellness Starý Smokovec 7=6

8 dní / 7 nocí / snídaně
Bydlíte sedm nocí, ale platíte pouze šest nocí. Toto je akce Grandhotelu starý Smokovec ve Vysokých Tatrách na Slovensku. Neváhejte a využijte včas této akce. Na dovolené si pak můžete užívat každodenního tříhodinového vstupu do perfektního hotelového wellness, či můžete objevovat okolí.

Cena zahrnuje

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.