relaxační a wellness pobyty

Rajecké Teplice

Rajecké Teplice jsou často označovány za jedny z nejpřitažlivějších slovenských lázní. Leží v údolí říčky Rajčianky uprostřed jehličnatých lesů mezi Strážovskými vrchy a Malou Fatrou asi 15 km od Žiliny.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Rajecké Teplice
Rajecké Teplice / Activity Park Hotel Skalka ***

Wellness pobyt 2 noci

3 dny / 2 noci / polopenze
Pobyt v Rajeckých Teplicích, hotelu Skalka*** s malým lázeňským programem. Nefritová masáž, klasická masáž, vstup do wellness. Pokud si zakoupíte vstupy do bazénů hotelu Aphrodite Palace, dostanete slevu 20%.

Cena zahrnuje

Rajecké Teplice / Activity Park Hotel Skalka ***

Wellness pobyt 3 noci

4 dny / 3 noci / polopenze
Wellness pobyt na čtyři dny ve Slovenských lázních Rajecké Teplice, hotelu Skalka s polopenzí a programem určeným k regeneraci. Užívat si budete nefritovou masáž, klasickou masáž, oxygenoterapii, vstup do wellness. Zakoupit si můžete i zvýhodněný vstup do bazénů hotelu Aphrodite Palace.

Cena zahrnuje

Rajecké Teplice / Activity Park Hotel Skalka ***

Wellness pobyt 5 nocí

6 dní / 5 nocí / polopenze
Ideální wellness pobyt v Rajeckých Teplicích na šest dnů s lázeňskými procedurami. Nefritová masáž, klasická masáž, oxygenoterapie, vstup do wellness. Ubytování je v hotelu Skalka, stravování formou polopenze. Se slevou 20% si můžete zakoupit vstupy do bazénů hotelu Aphrodite Palace.

Cena zahrnuje

Mimovíkendový relax classic

3 dny / 2 noci / polopenze
Zvýhodnění třídenní pobyt v Rajeckých Teplicích na Slovensku s perličkovou olejovou koupelí, částečnou masáží těla a reflexní masáží chodidel. Navíc můžete využít volný vstup do Vodního světa a fitness centra. Ubytování s polopenzí si můžete vybrat v jednom ze dvou lázeňských hotelů.

Cena zahrnuje

Rajecké Teplice / Activity Park Hotel Skalka ***

Wellness pobyt 6 nocí

7 dní / 6 nocí / polopenze
Dopřejte si 7 dní v Rajeckých Teplicích v hotelu Skalka. Během pobytu si užijete nefritovou masáž, klasickou masáž, 2x oxygenoterapii, 3x vstip do wellness. Máte možnost si zakoupit i vstupy do bazénů hotelu Aphrodite Palace se slevou 20%

Cena zahrnuje

Víkendový relax exclusive

3 dny / 2 noci / polopenze
Víkendový pobyt Relax exclusive v Rajeckých Teplicích do Vás nalije ztracenou energii. Ubytování s polopenzí v jednom ze dvou čtyřhvězdičkových hotelů a aroma olejová masáž, exkluzivní masáž, vybrosauna a uhličitá koupel. K tomu volný vstup do vodního a saunového světa včetně fitness centra.

Cena zahrnuje

Víkendový relax classic 3

4 dny / 3 noci / polopenze
Třídenní wellness víkend na Slovensku v Rajeckých Teplicích s ochutnávkou lázeňských procedur je určen pro klienty, kteří vědí, o čem lázně jsou. O pohodě a relaxaci. Denně dostanete mísu ovoce na pokoj, polopenzi a za pobyt dvě masáže, vibrosaunu a uhličitou koupel. Zajít můžete do bazénu.

Cena zahrnuje

Všední dny relax classic

6 dní / 5 nocí / polopenze
Zvýhodněný šestidenní lázeňský pobyt ve všední dny v Rajeckých Teplicích na Slovensku s polopenzí a lázeňskými procedurami jen pro Vás. Odpočiňte si ve všední dny a užijte si pět různých masáží a koupel. Dále ve volném čase máte volný vstup do vodního a saunového světa a také do fitness centra.

Cena zahrnuje

Oslavte Silvestr a dopřejte si 5 dní plné relaxace v Rajeckých Teplicích na Slovensku, kde na vás čeká 6 lázeňských procedur, volný vstup do vodního a saunového světa a fitness centra. Stravování je formou polopenze včetně silvestrovského večera.

Cena zahrnuje

Rajecké Teplice

Historie lázní je datována od r. 1376, kdy byla písemně zdokumentována existence místních termálních pramenů.

Místní moderní léčebné domy a wellness hotely nabízejí kromě léčebných pobytů řadu relaxačních a wellness programů. Jedinečné zázemí léčebného domu Aphrodite Vás jistě okouzlí i nabídkou mnoha ojedinělých wellness procedur, které uspokojí i nejnáročnější z Vás!

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0