relaxační a wellness pobyty

Rajecké Teplice

Rajecké Teplice jsou často označovány za jedny z nejpřitažlivějších slovenských lázní. Leží v údolí říčky Rajčianky uprostřed jehličnatých lesů mezi Strážovskými vrchy a Malou Fatrou asi 15 km od Žiliny.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Rajecké Teplice
Rajecké Teplice / Activity Park Hotel Skalka ***

Wellness pobyt 2 noci

3 dny / 2 noci / polopenze
Pobyt v Rajeckých Teplicích, hotelu Skalka*** s malým lázeňským programem. Nefritová masáž, klasická masáž, vstup do wellness. Pokud si zakoupíte vstupy do bazénů hotelu Aphrodite Palace, dostanete slevu 20%.

Cena zahrnuje

Rajecké Teplice / Activity Park Hotel Skalka ***

Wellness pobyt 3 noci

4 dny / 3 noci / polopenze
Wellness pobyt na čtyři dny ve Slovenských lázních Rajecké Teplice, hotelu Skalka s polopenzí a programem určeným k regeneraci. Užívat si budete nefritovou masáž, klasickou masáž, oxygenoterapii, vstup do wellness. Zakoupit si můžete i zvýhodněný vstup do bazénů hotelu Aphrodite Palace.

Cena zahrnuje

Rajecké Teplice / Activity Park Hotel Skalka ***

Wellness pobyt 5 nocí

6 dní / 5 nocí / polopenze
Ideální wellness pobyt v Rajeckých Teplicích na šest dnů s lázeňskými procedurami. Nefritová masáž, klasická masáž, oxygenoterapie, vstup do wellness. Ubytování je v hotelu Skalka, stravování formou polopenze. Se slevou 20% si můžete zakoupit vstupy do bazénů hotelu Aphrodite Palace.

Cena zahrnuje

Mimovíkendový relax classic

3 dny / 2 noci / polopenze
Zvýhodnění třídenní pobyt v Rajeckých Teplicích na Slovensku s perličkovou olejovou koupelí, částečnou masáží těla a reflexní masáží chodidel. Navíc můžete využít volný vstup do Vodního světa a fitness centra. Ubytování s polopenzí si můžete vybrat v jednom ze dvou lázeňských hotelů.

Cena zahrnuje

Rajecké Teplice / Activity Park Hotel Skalka ***

Wellness pobyt 6 nocí

7 dní / 6 nocí / polopenze
Dopřejte si 7 dní v Rajeckých Teplicích v hotelu Skalka. Během pobytu si užijete nefritovou masáž, klasickou masáž, 2x oxygenoterapii, 3x vstip do wellness. Máte možnost si zakoupit i vstupy do bazénů hotelu Aphrodite Palace se slevou 20%

Cena zahrnuje

Víkendový relax exclusive

3 dny / 2 noci / polopenze
Víkendový pobyt Relax exclusive v Rajeckých Teplicích do Vás nalije ztracenou energii. Ubytování s polopenzí v jednom ze dvou čtyřhvězdičkových hotelů a aroma olejová masáž, exkluzivní masáž, vybrosauna a uhličitá koupel. K tomu volný vstup do vodního a saunového světa včetně fitness centra.

Cena zahrnuje

Víkendový relax classic 3

4 dny / 3 noci / polopenze
Třídenní wellness víkend na Slovensku v Rajeckých Teplicích s ochutnávkou lázeňských procedur je určen pro klienty, kteří vědí, o čem lázně jsou. O pohodě a relaxaci. Denně dostanete mísu ovoce na pokoj, polopenzi a za pobyt dvě masáže, vibrosaunu a uhličitou koupel. Zajít můžete do bazénu.

Cena zahrnuje

Všední dny relax classic

6 dní / 5 nocí / polopenze
Zvýhodněný šestidenní lázeňský pobyt ve všední dny v Rajeckých Teplicích na Slovensku s polopenzí a lázeňskými procedurami jen pro Vás. Odpočiňte si ve všední dny a užijte si pět různých masáží a koupel. Dále ve volném čase máte volný vstup do vodního a saunového světa a také do fitness centra.

Cena zahrnuje

Rajecké Teplice

Historie lázní je datována od r. 1376, kdy byla písemně zdokumentována existence místních termálních pramenů.

Místní moderní léčebné domy a wellness hotely nabízejí kromě léčebných pobytů řadu relaxačních a wellness programů. Jedinečné zázemí léčebného domu Aphrodite Vás jistě okouzlí i nabídkou mnoha ojedinělých wellness procedur, které uspokojí i nejnáročnější z Vás!

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0