Wellness pobyty - Poprad

AquaCity - Hotel Season***

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkoviště zdarma
recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
bar
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
fitness
sauna
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

balkon
internet / Wi-Fi
TV
minibar
pokojový trezor
koupelna / WC
zapůjčení županu

Poloha komplexu

AquaCity se nachází v severovýchodní části města, odkud je možné dosáhnout pěšky historické centrum města.

Popis komplexu

V moderním komplexu najdete ve 3. patře ubytovací část - hotel Seasons*** a Mountain View****, které mají společnou recepci (směnárna, prodej suvenýrů), lobby bar s letní terasou (kuřácká část) a dětský koutek. Na tomto patře je dále konferenční sál až pro 300 osob, společně s dalšími jednacími místnostmi. Hotelová restaurace je v 1. patře, kde je také cocktail-bar (animační programy, billiard - částečně kuřácký) a internetovou kavárnu. Ve společných prostorách hotelu je bezplatné WiFi připojení.

Z recepce je samostatný vstup pro hotelové hosty do Aqua City, který je vybudován na přírodním vodním teplém pramenu, využívaný v termálních bazénech, a současně užitkově v dalším provozu hotelu. Pramen obsahuje hořčík, sodík, vápník, oxid uhličitý a množství uhlovodíků. Pro použití je však filtrován stejnou technologií jako pitná voda, takže nedráždí oči, pokožku apod.

Vybavení pokojů

Celková kapacita hotelu je 31 dvoulůžkových pokojů, 6 mezonetových pokojů, 1 apartmán a 1 apartmán de luxe. Všechny pokoje jsou laděny podle barev ročních období a mají koupelnu, WC, Sat-TV, telefon, trezor, minibar, internetové připojení a sadu na přípravu kávy a čaje.

Hostům jsou připraveny k zapůjčení župany.

Stravování

V hotelové restauraci: snídaně a večeře - bufet. Hosté mohou využít také služeb Cafe baru, Loby baru nebo Hollywood Coctail baru.

Aquacity

Je tvořeno soustavou termálních bazénů, jejichž teplota je od 28 do 36oC. Vnitřní část sestává z několika propojených budov - v jedné části najdete plavecký bazén 50m, dětský bazén a parní sauny. V další část, tzv. Blue Diamont má 2 termální bazény s pool-barem. V Blue Sapphire najdete soustavu termálních kruhových bazénů, vodní stěnu, na kterou se promítá 20 min. laser-show (denně večer).

Venkovní bazény jsou dvojího druhu - celoroční provoz nabízí 2 termální bazény - plavecký - 28 oC, relaxační 36 oC a sedací - 38 oC. V letním provozu je bazén s Mayskou pyramidou a množstvím dalších atrakcí, především pro děti - skluzavky, tobogány, aj.

Součástí AquaCity je dále Fitness, obsluhovaný profesionály, vybavený moderními přístroji, dále velké množství atrakcí pro děti (hřiště, prolézačky, aj.).

Venkovní Fun & Sport areál nabízí plážový volejbal, fotbal, basketbal, badminton, lezecká lanová dráha, aerobic - plážový a aqua, fit-dance, písečná pláž s barem. Většina služeb v tomto areálu je za poplatek.

Vitální svět - je zvláštní zážitková zóna, kterou tvoří saunový svět (finská, parní, bylinková, solná, květinová, mentolová), vířivá vana, sněžná jeskyně, ledový bazén, sluneční louka, tepidárium, inhalační místnosti, jakož i místnosti pro wellness-procedury - masáže, thajské masáže, zábaly a beauty ošetření - kosmetika, péče o plet.

Za pozornost stojí oddělení Kryoterapie (za poplatek na místě) - speciální léčebná metoda prudkých ochlazením, které má 2 komory - adaptační (-60 oC) a vlastní kryo-komoru (-120 oC), pedikúra, manikúra, masáže (klasické, thajské), spinning.

Poznámka

Parkování na hlídaném parkovišti zdarma. Pobyt domácích zvířat je možný za poplatek € 13,- / noc.

UPOZORNĚNÍ

Z důvodu rekonstrukce Aquacity bude od 13.10.2014 docházet k částečnému omezení provozu jednotlivých částí komplexu.

Poprad - AquaCity - Hotel Season - Wellness dny
Poprad

Wellness dny

6 dní / 5 nocí
polopenze

SLEVA AŽ 5% 

9 620 Kč od 9 139 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0