relaxační a wellness pobyty

Patince

Rekreační areál Patince leží v jihovýchodní části Podunajské nížiny asi 17 km od Komárna směrem na Štúrovo v oblasti, která se vyznačuje nejvyšším počtem slunečních dní v roce.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Patince

Light weekend

3 dny / 2 noci / polopenze
Pojeďte si užít třídenní víkendový pobyt na Slovensku v Patincích, Wellness hotel Patince **** s polopenzí a hlavně s neomezeným vstupem do bazénového světa s termální vodou a neomezeným vstupem do saunového světa a fitness. Navíc v pátek romantické noční koupání od 22:00 do 01:00.

Cena zahrnuje

Wellness aqua pobyt

4 dny / 3 noci / polopenze
Wellness pobyt plný zážitků. To je čtyřdenní pobyt v Patincích na Slovensku, Wellness hotel Patince **** s polopenzí. Nástupní dny neděle – úterý. Co Vás čeká, diagnostika organismu, zábal, masáž a pleťová maska. Navíc máte neomezený vstup do bazénového světa s termální vodou, do saun a fitness.

Cena zahrnuje

Prodloužený light weekend

4 dny / 3 noci / polopenze
Pohodový prodloužený víkend v Wellness hotelu Patince **** na Slovensku, do Vás nalije novou energii. Odpočívat můžete neomezeně v bazénovém světě s termální vodou, v saunovém světě a také můžete využít fitness. V pátek si užijete noční koupání od 22:00 do 01:00. V ceně je zahrnuta polopenze.

Cena zahrnuje

Light weekend PLUS

4 dny / 3 noci / polopenze
Wellness hotel Patince **** Vás zve na prodloužený víkendový pobyt, který si opravdu užijete naplno. V ceně je zahrnuta polopenze, voucher na víno, voucher na čokoládu, diagnostika organismu, zábal, masáž, maska a také neomezené vstupy do bazénového a saunového světa, fitness a další výhody.

Cena zahrnuje

Patince

Areál byl vybudován u termálního pramene na ploše 22 ha a kromě termálních bazénů nabízí i další atrakce - uměle vybudované jezero o rozloze 2 ha (vodní sporty, rybolov), sportovní hřiště na beach-volejbal, minigolf, tenisové kurty aj. Čtyřhvězdičkový Wellness hotel Patince disponuje moderním bazénovým světem s wellness barem, saunovým světem a Spa-centrem, které nabízí velké množství wellness procedur. Užijte si termální vody v rámci Vašich wellness dní v Patincích!

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.