Wellness pobyty - Modra

Hotel Zochova Chata****

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkoviště zdarma
parkování za poplatek
hotelová garáž
recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
bar
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
fitness
sauna

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
internet / Wi-Fi
TV
minibar
pokojový trezor
koupelna / WC
vysoušeč vlasů
zapůjčení županu

Poloha

Hotel Zochova Chata se nachází ve městě Modra, v chráněné krajinné oblasti Malých Karpat, v lokalitě, která byla už v minulosti známá jako sluneční a klimatické lázně.

Popis hotelu

V hotelu najdete recepci, restauraci, Furmanskou krčmu, lobby bar, terasu, výtah, biliard, stolní fotbal, šipky, externí šachy s velkými figurkami vyřezanými ze dřeva, stolní tenis, Wellness & Spa centrum (krytý bazén s masážními vodními tryskami, vířivku, fitness a tělocvičnu, 4 druhy saun, relaxační procedury - za poplatek), konferenční prostory. Dále je k dispozici půjčovna kol, volejbalové hřiště, fotbal (travnatá plocha v areálu hotelu), badminton, kroket, pétanque. Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma. Parkoviště je přímo u hotelu a je zdarma. Garáže za poplatek. Hotel je postaven na principech Feng-šuej.

Vybavení pokoje

Námi nabízené pokoje kategorie Komfort jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, LCD TV, klimatizací, minibarem, trezorem, županem a pantoflemi, bezplatným Wi-Fi připojením. V koupelně je k dispozici fén,hotelová kosmetika.

Stravování

Snídaně - bufet, oběd/večeře (za příplatek 20,- EUR os./oběd nebo večeře, pokud není součástí pobytového balíčku) jako 3-chodové menu, výběr ze tří variant).

Možnost výběru á la carte v hotelové restauraci v čase od 11:00 do 22:00 hod.

Procedury poskytované hotelem

Hotelové wellness centrum poskytuje krytý bazén s masážními vodními tryskami, vířivku, fitness, 4 druhy saun (finskou saunu, parní lázeň, bylinkovou saunu, infra saunu). Dále také různé druhy procedur – masáže (klasické, relaxační, sportovní, aroma masáž, manuální lymfodrenáž, masáž lávovými kameny, medovou detoxikační masáž,masáž pro těhotné), pleťové ošetření kosmetikou Thalgo, Terraké a Orlane.

Poznámka

Parkování u hotelu zdarma, nebo v garáži (za poplatek).

Pobyt domácích zvířat není možný.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0