Wellness pobyty - Dudince

Hotel Flóra**

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
bar
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
sauna
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

balkon
TV
koupelna / WC

Poloha

Hotel najdete v okrajové části lázeňské zóny, v blízkosti veřejného termálního koupaliště Dudinka, uprostřed zeleně a v klidném prostředí.

Popis hotelu

hotel s příjemnou atmosférou nabízí služby recepce (bezplatné využití hotelového trezoru, směnárna), která vám zprostředkuje pronájem tenisového kurtu, vč. raket, kol aj. služby (vše za poplatek na místě). V prostorách hotelového lobby dále najdete internetový koutek (použití za poplatek), nebo WiFi připojení zdarma, a dále se dostanete do hotelové jídelny s kapacitou pro 150 osob, či do hotelového baru s letní terasou, kde v letním období pořádají zpravidla 3x týdně taneční večery. V hotelu dále najdete služby kadeřnictví, kosmetiky a pedikúry, jakož i vlastní hotelový bazén (28 °C) s klidovou zónou a lehátky (v létě spojeno s venkovní terasou), dále sedací bazének s teplotou vody 36 °C a vířivku. K bazénovému komplexu také patří sauna a kabiny pro poskytování procedur (mořskou koupel s přírodní třetihorní mořskou vodou). Hotel disponuje výtahem a celkovou kapacitou 124 lůžek.

Vybavení pokoje

Všechny standard pokoje (jedno- a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (pevného lůžka) pro 1 dítě, vč. apartmánů vhodných pro ubytování 2 dospělých a 2 dětí - dvě místnosti (na vyžádání za příplatek) disponují koupelnou (sprcha) s WC, telefonem s přímou volbou, SAT-TV a lednicí. Všechny pokoje mají balkon.

Stravování

V hotelové jídelně, snídaně - bufet, oběd nebo večeře - menu- výběr ze 3 variant (večeře 3-chody, oběd-2 chody).

Procedury poskytované hotelem

přímo v hotelu se poskytují léčebně-rehabilitační procedúry: vodoléčba (vířivá, perličková nebo přísadové koupele, koupel s mořskou vodou, cvičení v bazénu), dále elektroléčba, masáže (klasické, sportovní, relaxační, reflexní, masáže plosky nohy, masáž lávovými kameny, aromamasáž, bańkování), lymfodrenáž, plynové injekce, zábaly (parafinové a rašelinové), skupinová a individuální gymnastika. Procedury se poskytují na základě doporučení odborného lékaře, resp. dle vypsaných programů, a to obyčejně v pracovní dny.

Poznámka

Pobyt domácích zvířat (pouze malé rasy) je možný (za poplatek € 5,-/noc). Župan je možné zapůjčit na recepci (za poplatek € 2,-/den). Parkování je možné u hotelu na kamerově monitorovaném parkovišti (za poplatek € 2,50,-/noc).

Dudince - Hotel Flóra - Relax Flóra
Dudince

Relax Flóra

6 dní / 5 nocí
polopenze

 

od 4 770 Kč

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0