relaxační a wellness pobyty

Demänovská dolina

Demänovská dolina je nejnavštěvovanější a nejkrásnější lokalitou Nízkých Tater ležící na jejich severním úpatí. Táhne se v délce 16 km mezi vrcholy Ďumbier (2043 m), Krúpola hoľa (1927 m), Chopok (2024 m), Dereše (2003 m) a Poľana (1889 m).

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Demänovská dolina
Demänovská dolina / Hotel GRAND Jasná ****

Wellness Jasná 3

4 dny / 3 noci / snídaně
Čtyřdenní pobyt v krásném hotelu Grand Jasná **** se snídaní. Navíc máte v ceně denně vstup na tři hodiny do hotelového wellness centra s bazénem a saunami. Hotel se nachází na krásném místě Demänovské Doliny pod Chopkom, nejznámějším vrcholem Nízkých Tater. Ideální jako start pro dlouhé procházky.

Cena zahrnuje

Demänovská dolina / Hotel GRAND Jasná ****

Wellness Jasná 4=3

5 dní / 4 noci / snídaně
Zvýhodněný pobyt, zaplatíte tři noci a bydlet budete čtyři noci. Ubytování je zajištěné v hotelu Grand Jasná **** se snídaní a denně můžete využívat na tři hodiny hotelové wellness centrum s bazénem a saunami. Ve volných chvílích můžete vyrážet na kratší, či delší procházky po Nízkých Tatrách.

Cena zahrnuje

Demänovská dolina / Hotel GRAND Jasná ****

Wellness Jasná 5

6 dní / 5 nocí / snídaně
Krásné místo na Slovensku, Demänovská Dolina pod Chopkom a ještě krásnější hotel Grand Jasná **** Vás zve na šestidenní wellness pobyt se snídaní a s denním tříhodinovým vstupem do hotelového wellness centra s bazénem a saunami. U hotelu máte zajištěné parkování a připojení k internetu.

Cena zahrnuje

Demänovská dolina / Hotel GRAND Jasná ****

Wellness Jasná 7=6

7 dní / 6 nocí / snídaně
Pojeďte si odpočinout na úžasné místo a načerpat ztracenou energii do přírody. Pod Chopkom v Demänovské Dolině to bude jistě fajn. Ubytování v Grand Hotelu Jasná **** se snídaní a s denním tříhodinovým vstupem do hotelového wellness centra s bazénem a saunami. Ideální místo pro pěší tůry.

Cena zahrnuje

Demänovská dolina

Údolí je součástí Národního parku Nízké Tatry a nabízí překrásnou faunu a flóru, světoznámé jeskyně, ideální lyžařské terény a možnosti letní turistiky. Vhodné klimatické podmínky činí z této oblasti ideální cíl letní i zimní rekreace a aktivního odpočinku.

Nabízíme Vám krátkodobé i týdenní pobyty v nově otevřeném luxusním Wellness Hotelu Chopok s moderně vybaveným wellness centrem. Svým designem a standardem poskytovaných služeb uspokojí hotel i ty nejnáročnější klienty.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.