relaxační a wellness pobyty

Hajdúszoboszló

Lázně Hajdúszoboszló leží ve východním Maďarsku na okraji slavné puszty neboli Velké nížiny, pouze 21 km od druhého největšího města země Debrecenu.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló / Hunguest Hotel Béke ****

Termální ráj BÉKE

4 dny / 3 noci / polopenze
Pojeďte si užít čtyřdenní wellness pobyt do Maďarských lázní Hajdúszoboszló. Ubytování v Hunguest hotelu Béke **** s polopenzí a volným vstupem do hotelového Wellness a Saunového světa. Navíc po dobu pobytu budete mít zapůjčený župan. Hotel disponuje Wi-Fi připojením k internetu.

Cena zahrnuje

Hajdúszoboszló / Hunguest Hotel Aqua Sol ****

Termální ráj AQUA SOL

4 dny / 3 noci / polopenze
Čtyřdenní wellness pobyt v Maďarských lázních Hajdúszoboszló v krásném Hunguest hotelu Sol **** s polopenzí a volnými vstupy do hotelového wellness centra, Hungarospa (s léčebnými termálními bazény) a Aquapalace (velkoplošný vodní areál s atrakcemi). Navíc dostanete odpolední kávu a koláč.

Cena zahrnuje

Hajdúszoboszló / Hunguest Hotel Béke ****

Termální týden BÉKE

8 dní / 7 nocí / polopenze
Týdenní dovolená v lázních je jako čtrnáct dní u moře. Pojeďte si odpočinout a načerpat energii do Maďarska, lázní Hajdúszoboszló, Hunguest hotelu Béke **** s polopenzí. Přes den můžete využívat volně hotelový wellness a saunový svět. V době pobytu budete mít zapůjčený župan a připojení k internetu.

Cena zahrnuje

Hajdúszoboszló / Hunguest Hotel Aqua Sol ****

Termální týden AQUA SOL

8 dní / 7 nocí / polopenze
Wellness pobyt plný vody, termálů a atrakcí. Celý týden si můžete užívat hotelového wellness centra, Hungarospa lázní (s léčebnými termálními bazény) a Aquapalace (velkoplošný vodní areál s atrakcemi). Navíc dostanete odpolední kávu a koláč, zapůjčený župan a připojení k internetu.

Cena zahrnuje

Hajdúszoboszló

Termální prameny zde byly objeveny, podobně jako v některých jiných lokalitách, při neúspěšném hledání ropy před více jak 80 lety. V současné době patří lázně k oblíbeným cílům nejen pacientů léčebných pobytů, ale i vyznavačů wellness turistiky, a to především díky místním termálním lázním Hungarospa s termálními bazény a nabídkou wellness procedur, a dále modernímu Aquapalace – ojedinělému areálu s termálními bazény, saunovým světem a wellness. Neváhejte, vyberte si některý z bohaté nabídky našich wellness programů a poznejte vzdálené, ale velmi zážitkové Hajdúszoboszló!

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0