relaxační a wellness pobyty

Eger / Egerszalók

Krásné historické město Eger leží mezi pohořím Mátra a vrchovinou Bük v severním Maďarsku v proslulém vinařském regionu. Léčivé účinky zdejších termálních pramenů objevili již Turci, kteří toto území ovládali v 16. - 17. století.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Eger / Egerszalók
Eger / Egerszalók / Hunguest Hotel Flóra ***

Vodní radovánky v Egeru

4 dny / 3 noci / polopenze
Pojeďte si užít lázeňského světa do Maďarska, lázní Eger. Hotel Flóra *** Vás zve na čtyřdenní pobyt. V ceně je zahrnuto stravování formou polopenze a volné využití wellnessového oddělení (bazény, jacuzzi, infra-, finská a parní sauna, aromakabina, Kneippův chodník a vstup do termální koupaliště.

Cena zahrnuje

Eger / Egerszalók / Hunguest Hotel Flóra ***

Odpočinek v Egeru

8 dní / 7 nocí / polopenze
Strávit dovolenou v lázních? Proč ne a rovnou termální lázně Eger v Maďarsku. Osmidenní pobyt s polopenzí v Hunguest Hotel Flóra *** s volným vstupem do wellness a spa světa, včetně vstupu do termálního městského koupaliště Vám pomůže najít ztracenou energii do dalších všedních dnů.

Cena zahrnuje

Eger / Egerszalók

Návštěvníky zaujme množství historických památek (středověký hrad, bazilika, nejzachovalejší barokní městské centrum v celém Maďarsku), milovníci dobrého jídla mohou vychutnat speciality zdejší kuchyně v nekonečné řadě stylových restaurací a hospůdek. Hluboko pod kopcem, v několik kilometrů dlouhé řadě sklepů táhnoucích se pod městem, zraje slavné egerské víno, včetně proslulé Býčí krve.

V dnešní době je Eger oblíbeným lázeňským střediskem, ale i vyhledávaným místem pro krátkodobý odpočinek, relax a wellness. Připravili jsme pro Vás pobyty ve známém wellness hotelu Flora, z jehož foyeru vede přímý vstup do městského termálního koupaliště.

Asi 6 km do Egeru se nachází městečko Egerszálok, jehož hlavní zajímavostí je termální pramen, který vytváří solný kopec, jež je často přirovnáván k tureckému Pamukkale nebo Yosemitskému parku v USA. Tento přírodní úkaz je v Evropě jedinečný. Od roku 1992 byl pramen uznán jako léčivý a v následujících letech byl v okolí citlivě vybudován vodní park. Otevřen byl v polovině roku 2007. Hotel Saliris byl dokončen terpve záčetkem roku 2011.

Zavítejte do této oblasti a vychutnejte si odpočinek během Vašich wellness dnů!

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0