relaxační a wellness pobyty

Balatonalmádi

Městečko Balatonmadi je oblíbené letovisko s nádhernými plážemi na severovýchodním břehu jezera Balaton. Leží v krásné přírodní scenérii obklopené lesy a pohořím Keszthely, které je součástí Balatonského národního parku. Tato oblast patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím Maďarska.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Balatonalmádi

Na skok u Balatonu

3 dny / 2 noci / polopenze
Užijte si krátký odpočinek u Balatonu v krásném hotelu Bál Resort Balatonalmádi**** . Pobyt zahrnuje 2 noci s polopenzí, využití Vital Clubu s plaveckým bazénem, saunami a fitnessem a další služby.

Cena zahrnuje

Pojeďte k „Maďarskému moři“ Balatonu. Čtyřdenní pobyt s nástupním dnem v neděli nebo pondělí. Středisko Balatonalmadi, Hunguest Hotel Bál Resort **** s polopenzí. V ceně pobytu je volný vstup do bohatého wellness centra s bazény, saunami, fitness. Pro pohodu ochutnáte zákusky a kávu.

Cena zahrnuje

Buď fit!

4 dny / 3 noci / polopenze
Užijte si krátký aktivní odpočinek u Balatonu v krásném hotelu Bál Resort Balatonalmádi**** . Pobyt zahrnuje 3 noci s polopenzí, využití Vital Clubu s plaveckým bazénem, saunami a fitnessem a dále hodinové využití kurtu na squash a masáž chodidel.

Cena zahrnuje

Udělejte si hezké chvíle u Balatonu. Zvýhodněný pobyt s nástupem v něděli do Hunguest hotelu Bál Resort **** s polopenzí, který leží v Maďarsku, městečku Balatonalmádi cca 200m od Balatonu s vlastní pláží a vlastním wellness centem s bazény, saunami, fitness, který můžete volně navštěvovat.

Cena zahrnuje

Pojeďte si užít do střediska Balatonalmádi, Hunguest Hotel Bál Resort **** šestidenní pobyt s polopenzí. Hotel má velké wellness centrum s bazény, saunami, fitness a vlastní hotelovou pláž u Balatonu. Součástí pobytu je i masáž „Get well“.

Cena zahrnuje

Týden u Balatonu

8 dní / 7 nocí / polopenze
Týdenní dovolená u Maďarského moře Balatonu. Pojeďte si ji užít do střediska Balatonalmádi, Hunguest Hotel Bál Resort **** s polopenzí. Hotel má velké wellness centrum s bazény, saunami, fitness a vlastní hotelovou pláž u Balatonu. Toto vše můžete volně využívat během svého pobytu.

Cena zahrnuje

Balatonalmádi

Na březích jezera a v jeho blízkém okolí se nachází řada přírodních památek (jeskyně, skalní útvary), hrady a zámky, muzea, skanzeny, ale také golfové hřiště, jízdárny, půjčovny kol, plachetnic a člunů, tenisové kurty a řada dalších atrakcí. Na své si tu přijdou milovníci turistiky, sportovci i romantici, rodiny s dětmi i labužníci a znalci dobrého vína. Balatonmadi je rájem pro milovníky a vyznavače wellness!

Balatonalmadi je vzdálen od Prahy 490 km, od Brna 290 km a od Ostravy 450 km.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0