relaxační a wellness pobyty

Balaton / Keszthely

V severozápadním cípu Balatonu, na úpatí místního pohoří, leží historické městečko Keszthely – často označováno jako hlavní město Balatonu. V r. 2005 obdrželo město titul „Kulturní město Maďarska“, a to díky široké nabídce kultních programů, galeríí a výstav. V místě najdete dále množství muzeí, z nichž nejznámější jsou muzea marcipánu, vína či panenek.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Balaton / Keszthely

Balaton / Keszthely

Zámek Festetic v Keszthely ze 18.stol. patří k nejznámějším památkám Maďarska (světově proslulá knihovna Helikon, bohaté sbírky zbraní z tisícileté tradice Maďarska, kočárů, trofejí ze 4 kontinentů aj.). V letním období jsou organizovány i večerní prohlídky. Pěší zónou od zámku lze dojít až na hlavní náměstí s množstvím kaváren, vináren, obchůdků a pouličními umělci. Turistickými zajímavostmi v okolí jsou zříceniny hradů v Sümegu, Tátice a Szigligetu a za návštěvu také stojí zajímavosti a přírodní krásy blízkého Balatonu.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0