relaxační a wellness pobyty

Znojmo

Historické královské město Znojmo nabízí návštěvníkům široké spektrum památek a kulturního vyžití.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Znojmo

Vinařský balíček

3 dny / 2 noci / snídaně
My máme rádi víno, víno… Pokud jste na tom stejně, pojeďte do hotelu Savannah **** u Znojma na pobyt zvaný Vinařský balíček se snídaní. Čeká Vás ochutnávka vín v moravském sklípku s občerstvením (doprava do vinařství a zpět na hotel v ceně). Dále můžete využívat hotelový Wellness & Spa centrum.

Cena zahrnuje

Ano, zasloužíte si to dámy! Pojeďte se odměnit na tři dny ke Znojmu do hotelu Savannah **** s programem určeným jen pro Vás. O co nepřijdete? O obličejové ošetření Monteil, laserové ošetření pleti a profesionální denní líčení. Ve volných chvílích můžete zaskočit do Wellness & Spa centra hotelu.

Cena zahrnuje

Luxusní hotel, úžasné wellness procedury. Co více si na romantickém pobytu přát. Ještě večeři při svíčkách s lahví vína! Také bude. A to u Znojma v hotelu Savannah ****. Aby bylo učiněno zadost pochybnostem, dostanete ajurvédskou masáž zad nebo obličeje a hodinu v soukromé výřivce + o mnoho více.

Cena zahrnuje

Tak z toho Vám půjde hlava kolem. Masáž hlavy Shiro Abyanga, masáž zad Paschima Abhyanga. Ajurvédské masáže v programu hotelu Savannah **** u Znojma jsou připraveny pro Vás. Přidáme si snídaně a volný vstup do wellness & Spa centra hotelu (bazén, sauny, fitness). A to vše na tři dny.

Cena zahrnuje

Znojmo

Ve městě se nachází románská rotunda Svaté Kateřiny, gotický kostel Sv. Mikuláše a mnoho dalších starobylých kostelů a klášterů. Výjimečné jsou rovněž znojemské šlechtické paláce a s nimi spojený vstup do znojemského podzemí, které mnohokrát posloužilo při obraně města.

V bezprostřední blízkosti města se nachází Národní park Podyjí. Milovníci přírody se tak mohou vydat pěšky nebo na kole za poznáním jedinečných přírodních krás. Za zmínku stojí jedna z nejlepších a nejmalebnějších vinic světa - vinice Šobes. Dále lákají k návštěvě četné vyhlídky na meandrující tok řeky Dyje, například Králův stolec či Sealsfieldův kámen nebo vřesoviště s teplomilnou faunou a flórou.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.