Wellness pobyty - Volary

Městský hotel Bobík***

Popis hotelu Wellness pobyty Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkoviště zdarma
recepce
restaurace / jídelna
výtah
internet / Wi-Fi
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

internet / Wi-Fi
TV
koupelna / WC

Poloha:

hotel se nachází v centru jihočeského města Volary. V okolí hotelu je velké množství sportovního vyžití – bazén (do října 2017 mimo provoz), tenisové kurty, tělocvična, běžecké trasy, cyklostezky aj.

Popis hotelu:

Součástí hotelu je recepce (8 – 21hod, na recepci je možno zakoupit konopné produkty), 2 restaurace, konferenční místnost, terasa. Konopné lázně, které jsou vhodné zejména pro hosty trpící kožním onemocněním, ovšem můžou je využít i aktivní sportovci pro rehabilitaci, stejně tak lidé, kteří se potřebují zbavit únav a stresu. Hotel disponuje vlastním minipivovarem, kde můžou hosté vyzkoušet několik druhů piv.Celková kapacita hotelu je 19 pokojů (dvoulůžkové a jednolůžkové )Wi-Fi internetové pokrytí je v celém hotelu.Hotel je nekuřácký.

Vybavení pokoje:

Pokoje jsou vybavený koupelnou (sprchový kout, WC), TV, trezorem a internetem. Župany lze zapůjčit v lázních a fény lze zapůjčit na recepci (zdarma). Na pokojích možnost přistýlky.

Stravování:

v hotelové restauraci – snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu

Konopné lázně:

masáže (konopná, medová, masáž lávovými kameny), konopné koupele (vířivá, perličková, lymfatická), zábaly (konopný, rašelinový), rázová vlna, Spa jet, lymfodrenáže, vibrosauna, suchá masážní vana.

Poznámka:

Parkování přímo před hotelem monitorované (zdarma) nebo vedle hotelu. Pobyt domácích zvířat je dovoleno (za poplatek Kč 100,-/noc) Upozornění: Rekonstrukce parkoviště před hotelem bude probíhat do srpna 2017.

Newsletter

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
sledujte nás na Facebooku

Zavolejte nám do cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0